PDA

Zobacz pełną wersję : Co na kolejny cykl??



SebaZgr
17-06-07, 14:20
Siemka własnie jestem na cyklu z storma i shocka oraz extra mass carbo i białeczko +oczywiscie dieta.Cykl bedzie skonczony za jakies ok 3 tyg i tu moje pytanie napiszczie co zapodac dalej cos dobrego .Kase mam takze napiszcie cos naprawde git.A chce wiedziec wczesniej zeby zobaczyc ok ile kasy musze szykowac.

Suple
17-06-07, 14:46
heh wiesz skończ najpierw ten cykl co masz odczekaj tyle ile trzeba, i pózniej bedziesz się martwił, wiesz mi nie raz zmienisz zdanie co do cyklu jaki bedzie planował :happy:

SebaZgr
17-06-07, 16:22
zle mnie zrozumiałes mi chodzi co wziasc zaraz po s+s??

17-06-07, 16:54
Ja bym wzial na twoim miejscu jakas solidna glutamine np Premium Nutrition Glutamine Ester Stack i jakis wyzwalacz azotu np VPX NO Shotgun. Dobrze by bylo jakies bcaa dorzucic (ja jem caly czas niezaleznie od innych supli). Najlepsze jakie do tej pory bralem to Premium Nutrition BCAA-AKG (z tanszych niezle sa z Universala), ale znajomy, ktory ma sklep z odzywkami mowil ze sprowadzil ostatnio BCAA Ester Stack tez z Premium Nutrition i podobno sa wymiatajace. Powiem ci odrazu ze te suple kosztuja jakies 500 zl ale sa warte swojej ceny a efekty daja wymiatajace.

SebaZgr
18-06-07, 18:07
a np.jakiegos animala??

nowin
19-06-07, 16:05
mstak + stack 2