PDA

Zobacz pełną wersję : Formuła 1



snajper88
15-06-07, 17:40
Wlasnie teraz na Polsat Sport transmitowana jes 1 i 2 sesja treningowa wyscigu Grand Prix USA. Niestety polak R. Kubica w tym wyscigu nie pojedzie, gdyz nie przeszedl testow FIA po swoim wypadku podczas Grand Prix Kanady w Montrealu. Zastąpi go 19-letni Niemiec Sebastian Vettel. A jak w koncu BMW to niemiecki team :[ (sorki, ale nie lubie tego kraju, wiec prosze nie zwracac uwagi na moje opinie dotyczace szw.. niemcow).

Macie jakies typy kto bedzie na ktorym miejscu w kwalifikacjach?? Albo kto wygra caly wyscig?

CreativePL
15-06-07, 21:43
No wreszcie sie ktos znalazl odnosnie F1, Co do treningu Najlepszy czas wykrecil Alonso
1 F. Alonso McLaren 1:11.925
drugi byl Heidfeld 1:12.391 A co najciekawsze 4 byl S.Vettel 1:12.869 mysle ze to dobry rezultat choc szkoda ze to nie rundy kwalifikacyjne ;). Kto mnie zna nie musi sie pytac kto bedzie 1 bo ja jestem wiernym fanem Alonso i obstawiam ze dfzieki niemu McLAren wygra GP konstruktorow a sam Alonso zdobredzie po raz kolejny mistrzostwo swiata. Przez ostatnie 4 lata na toze Indianapolis zwiciezal Shumacher, teraz to moze zmieniac opony w pit stopie :P, ogolnie pierwsza trojka to
1.Alonso
2.Hamilton
3.Masa

snajper88
15-06-07, 21:57
No patrz ja tez jestem fanem Alonso (nie od czasu kiedy wygral mistrzostwo, tylko od sezonu w ktorym ostatni raz wygral M. Schumacher). Oczywiscie jak jezdzi Kubica to calym sercem jestem za nim. Mimo ze Alonso jezdzi teraz w McLarenie, to ja nadal jestem fanem Renault i mam nadzieje ze Kubica w nastepnym sezonie bedzie jezdzil dla tej stajni.

tomek.
18-06-07, 08:49
syn marnotrawny wrócił
były mod z działu sztuki walki

snajper88
18-06-07, 10:26
%-D to teraz jakas impra dla mnie :P Ale to nie ten temat.

Wyniki kwalifikacji:
1. Lewis Hamilton - McLaren
2. Fernando Alonso - McLaren
3. Felipe Massa - Ferrari
4. Kimi Raikkonen - Ferrari
5. Nick Heidfeld - BMW Sauber
6. Heikki Kovalainen - Renault
7. Sebastian Vettel - BMW Sauber

Wyscig dzisiaj o 19:00 na Polsacie i Polsacie Sport.

HuGsoN
20-07-07, 11:35
Ja tam formuły nie lubie, ale za Kubicą jestem :)

mocnyblog
23-07-08, 14:16
odświeżam bo w tym sezonie robertowi idzie całkiem nieźle :)

Prezydent_1c
11-08-08, 13:29
Mało chyba jest tutaj amatorów tego sportu :)

mocnyblog
06-10-08, 19:34
nom , niewielu

a wyścig nocny całkiem fajnie sie oglądało ;)