PDA

Zobacz pełną wersję : Odchudzanie :D



makubest
15-06-07, 09:37
Jeśli to zły dział to proszę przenieść.

Właśnie opracowałem sobie diete, niestety nie wiem czy jest dobra.

Cel: Kilka cm mniej na brzuchu

Czas: do 1 sierpnia 2007


A więc mam zamiar ograniczyć spożywanie pokarmów do minimum.

Za to pić dużo wody... i tutaj pierwsze pytanie, Czy takie wody jak powerade moją wystarczającą ilość składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu? Przypuszczając ze bedę pił 2 butelki dziennie.

Następnym krokiem bedzie trening na rowerku stacjonarnym, ok. 1,5 h dziennie. Czy to nie za mało?

Codziennie rano i wieczorem po ok. 100 brzuszków.

I standardowo ćwiczenia na ławeczce.

Jeśli woda ma za mało składników odżywczych to co polecacie?


Myślicie ze uda mi się ten cel?

Jak pozbyć sie rozstępów powstałych na bokach brzucha? ;(

makubest
15-06-07, 09:45
Dodam jeszcze ze posiadam l-karnityne w płynie ;]

dr.Szuwar
15-06-07, 19:35
A gdzie ta dieta?

Korek89
16-06-07, 13:24
Jego Dieta to woda naprzemian z l-karnityna :D:D:D(nie no świruje ale to tak wyglada z tego co napisałeś)Głodznie sie nie jest dobrym wyjściem!!!Po pierwsze bedziesz chodził osłabiony a po drugie wytrzymasz pare dni i i sie najesz jak świnia(sam tak robiłem :D)Musisz jesc czesto w młych porcjach ograniczająć węglowodany i tłuszcze!!!! w Układaniu przymij sobie mniej więcej takie proporcje 2,8g/białka/3g/węglowodany/0,5/tłuszczu wszystko to na kilogram masy ciała !!!

snajper88
16-06-07, 14:01
Korek89, z tego co czytam na forum to max ilosc bialka na dzien to 2,2g. A ty mu piszesz 2,8. A on chce sie odchudzic wiec nawet to 2,2g by bylo za duzo. Nie wiem jak z WWi tluszczami, bo tego na forum nie doczytalem nigdzie :P

makubest
16-06-07, 16:10
Nie no, chodzi o minimalne spożycie pokarmu...
A te ćwiczenie bedą dobre? :)


Ile w końcu g. białka?

Korek89
16-06-07, 22:17
snajper88 Ja dałem mu tą odpowiedz w oparciu o pewien artykuł z pewnego kulturystycznego magzynu i w oparciu o własna diete przy definicji, ja mu tylko proponuje.

dr.Szuwar
18-06-07, 01:52
Po pierwsze to sobie dietę musisz ułożyć. Najlepiej będzie jak ograniczysz węgle. Białka weź z 2,5g tłuszczu 1g a węgli 0,5g na kg masy ciała. Nie możesz się głodzić bo długo nie wytrzymasz. Kup sobie CLA i Thermo Speed Extreme jak masz kasę. Co do ćwiczeń to każdy ruch jest dobry żeby się pozbyć balastu.