PDA

Zobacz pełną wersję : Powiekszone sutki



SebaZgr
14-06-07, 22:06
Witam mam problem tego typu ze mam duze sutki a nie jest to gino ,nic nie boli mam tak od dawna a jak np dotkne czyms zimnym to sie zmniejszaja.I tu moje pytanie czy moze jest jakas masc zeby smarowac??

Robalo
14-06-07, 22:33
Ja myślę że one są po prostu zatłuszczone pewnie trenujesz na mase to nic dziwnego zrobisz kiedyś redukcje i powinno być dobrze :d

dexter
15-06-07, 20:37
hehe więcej aerobów i zamiast goloneczki ogóreczki

Smug
15-06-07, 20:49
Mam ten sam problem i wiem o tym, że jeżeli pozbyłbym się fatu to byłoby z nimi ok.Ale wezmę się za siebię porządnie od września(pilnowanie diety+nowy sprzęt do cwiczeń+odpowiednie suple) i zobaczymy czy do przyszłych wakacji mi one zejdą.Pzdr.

MILAN
16-06-07, 20:49
Napewno to jest wina tkanki tłuszczowej, też tak miałem i po treningu na redukcje wyglądają o niebo lepiej, więc nie masz sie czym matwić

SimonSs
17-06-07, 08:51
Mam ten sam problem ;) Ale biore się za siebie ostro (od wczoraj), mam nadzieję, że szybko tłuszczyk zniknie. Jest jednak rzecz która mnie niepokoi- przy wzroście 176 waże tylko 60 kg, skąd więc tłuszcz w sutkach?

MILAN
17-06-07, 12:30
Trudno powiedzieć, ja prawie 20kg zrzuciłem, żeby było widać efekty a i jeszcze troche zostało tłuszczyku, ale powoli zakończam redukcje chyba, żebym jakiś skutków ubocznych nie miał od takiej różnicy ;p zostanie mi tylko cwiczyc brzuch przez wakacje.
Wracając do Ciebie, to dużo masz tego tłuszczyku?
No bo mało ważysz i nie wiem czy jest dobrym pomysłem zrzucanie kg. A kilka mniej kilo pewnie nie zrobi znaczącej różnicy

SimonSs
17-06-07, 15:15
Tłuszczku nie jest aż tak dużo, ale wolałbym mieć normalne sutki. Ważę mało, więc nie planuje chudnąć. Chodzi mi jednak o ćwiczenia na klatkę, wierzę, że pomogą.

MILAN
17-06-07, 21:22
Napisz w dziale trening, to Ci szybko odpowiedzą jakie ćwiczenie będzie najodpowiedniejsze.