PDA

Zobacz pełną wersję : Fitness czyli kobieta na siłowni



Raskus
22-04-06, 11:23
Przedstawiam tutaj kilka zasad które nalezy unikać podczas fitnessu...po części aerobów też :lol:


1 Trenuj grupowo. Dobrze się trenuje w gupie, to motywuje i bardzo pomagap rzy treningu.

2 Nalezy systematycznie ćwiczyć. Nawet bardzo intensywne ćwiczenia chociaż nie regularne dają krutkotrwałe efekty.

3 Ćwicz każdą partięciała, a nie wybrane.

4 Odpowiednie strój, zwłaszcza obuwie, dbaj o swoje stopy.

5 Rozciągaj mięśnie oraz zrób rozgrzewkę przed oraz po treningu

6 Nie unikaj sauny. Ona rozluźnia mięśnie.

7 Masaż mięśni, także rozluźnia

8 Szybki efekt przyniesie trening długotrwały, średnio intensywny(nie należy zrzucac kg. za szybko).

9 Posiłek podczas treningu wzbroniony, za to nalezy pić wode. Posiłek spozywamy min.2 h przed treningiem.

10 Najlepiej się ćwiczy rano.

11 Ćwiczyć conajmneij 30 minut do 60. Proces spalania nadmiernego fałdu odbywa się od 20 minut treningu.

MADOX
22-04-06, 12:35
bardzo mi sie podobaja wysportowne kobietki ale jak juz jej mienie widac to jest fuj ale kazda dbajaca kobitka powinna cwiczyc

Raskus
23-04-06, 01:43
Mi też się podobają MADOX takie kobitki.
Kobieta na siłowni to żadki widok, ale za to bardzo przyjemny. Aerobic ćwiczy się grupami zwłaszcza wieczorem cojest złe akurat w tym wszystkim...

MADOX
23-04-06, 17:36
ja namowilem moja milosc do cwiczen i teraz jest dumna z siebie a ja zniej ani grama tluszczyka piekkna figura hmmmm to jest to co misie lubia najbardziej :mrgreen:

Raskus
23-04-06, 18:11
Hmmm takiej to bym nawet z łóżka nie wypuscił(bez urazy Madox). :cool:
Mało dziewczyn ćwiczy...aerobik to jest dobra rzecz :wink: