PDA

Zobacz pełną wersję : Trenuje Biceps a zakwasow nie ma ?



Matheo
14-06-07, 11:41
robilem te 3 cwiczenia na biceps

-UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 3 serie 12-15 powtorzen
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 3 serie 12-15
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ 3 serie 12-15

wczoraj robilem Triceps i Biceps i bica nic nie czuje chociaz i trica tez :( czym to moze byc spowodowane zbyt malym ciezarem ?? wsakrze z wiekszym nie dalbym rady wykonac poprawnie tych cwiczen chodzi mi o 12-16 kg w jednym hantlu...

ks
14-06-07, 12:31
a co byś chciał czuć...bo nie rozumiem....nie urosło ci 5 cm po pierwszym treningu czy co?? :)

Matheo
14-06-07, 12:46
juz cwicze od pewnego czasu i nie mialem zawkasow w bicku. nic mnie nie boli na nastepny dzien a jak robie klate czy plecy to odczuwam ...

nowin
14-06-07, 13:16
choćbym nie wiem jakie ciężary brał i nie wiem ile serii robił nigdy nie miałem zakwasów w bicepsach ... do czasu. zacząłem Cwiczyć biceps z Klatą w następujący sposób:
1 unoszenie sztangi 3 serie, ciężar pozwalający zrobić ok 8 pow. jednak gdy nie mam już siły zrobic następnego nie odkładam sztangi tylko robie 2 oddych i jeszcze jendo wymuszone powtórzenie i tym sposobem dochodze do 12 pow. w serii
2.unoszenie hantelek na przemian w staniu 3x po 22 powtórzenia, jendak po zrobieniu serii nie robie przerwy tylko chytam mniejsze hantle i od razu robie młotkowe unoszenie hantli ok6-8 powtórzen i to jest 1 seria
pozdro

Matheo
14-06-07, 13:31
mam takie pytanie. Ile powinna trwac przerwa miedzy seriami np. w cwiczeniu "UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM" mi sie zdaje ze jakies 3-4 min. ja cwicze czesto w domu na hantlach wlaczam sobie film na kompie i cwicze i tak czasem ogladam i troche ma przerwa sie wydluza. Wiadomo jak to jest podczas ogladania filmu :P

nowin
14-06-07, 13:51
max1,5 minuty

Matheo
14-06-07, 13:56
aha to juz sie nie dziwie ze moje treningi na 2 partie miesni w dzien trwaja 3 godziny :P

ks
14-06-07, 14:05
nie mów że max 1,5 min!!!-nie znasz sie .......... bo jak trenujuesz na MASE to przerwy powinny wynosic od 2 do max 3 min...................ale najlepiej rób dwie minuty!!

ks
14-06-07, 14:06
aha to juz sie nie dziwie ze moje treningi na 2 partie miesni w dzien trwaja 3 godziny :P

co za koleś.............brak słów....:)

Matheo
14-06-07, 15:23
no co ? :P :(

ks
14-06-07, 15:53
no co ? :P :(

hehe..... jeszcze nie wie o co chodzi!!

Matheo
14-06-07, 19:19
to moze napisz ??

ks
14-06-07, 20:10
ok, chodzi o to że trenujesz dwie partie 3 godziny.......hehe po prostu przypomniałes mi mojego kolege on tez tak trenował kiedys :)

Robalo
14-06-07, 22:14
3 godziny samego bicka i trica ?? czlowieku zmniejsz przerwy 2,2.5 min powinno wystarczyć ja to robie średnio po 2 minuty chociaż i tak sie nie chce czekać tyle
a co do zakwasów to miałem chyba po pierwszym treningu ale potem już nic :P a czujesz podczas treningu taką fajna pompę ?

Matheo
14-06-07, 22:23
ja powiem ze nie da sie tego co ja czuje podczas treningu inaczej wyrazic. Poprostu zajebiscie sie czuje !! czuje zmeczone miesnie i to mnie dopinguje do ciezszej pracy co tu mowic poporostu zajebiste uczucie :D :D

nowin
14-06-07, 23:46
nie mów że max 1,5 min!!!-nie znasz sie .......... bo jak trenujuesz na MASE to przerwy powinny wynosic od 2 do max 3 min...................ale najlepiej rób dwie minuty!!

sam sie nie znasz, 3 minuty to jak walisz martwy ciąg albo przysiady a to i tak za dużo. na ramiona trening ma być bardzo intensywny. a przy 3 minutowych przerwach to ja dziękuje za taką intensywność. zobacz chłopak pisze że nie ma efektów i robi długie przerwy, to chyba coś tu trzeba zmienić nie?

Drychu
15-06-07, 00:05
a ja z koleji mam inny problem.... ostatnio zrobiłem sobie 5dniową przerwe w treningach, w sumie to prawie nic bo cwicze juz około 2,5 miecha bez przerwy, no i po tej przerwie poćwiczyłęm se na klatke, i następnego dnia myslalem że pierdolne.... zakwasy gorzej jak za 1wszym razem. w sumie to w czasie tej 5 dniowej przerwy wypilem dosyć sporo alkocholu (prawie pol litra wodki) ale wcześniej takie niespodziewane zakwasy też mnie spotykały, głównie na klatce piersowej, chodz na tricepsie też czasami, żadziej na bicu. wiecie może dlaczego?

ks
15-06-07, 00:08
jak z dzieckiem............napisałem ci przeciez ze najlepiej robic 2 minuty!!!
-to jest zdanie do uzytkownika nowin

Matheo
15-06-07, 09:09
to niech ktos napisze konkretnie bo tak piszecie jeden to drugi tamto i niewiadomo kogo sluchac :)

ks
15-06-07, 10:47
2 minuty

dexter
15-06-07, 12:14
ja też przekonałem sie, że lepiej krócej

Robalo
15-06-07, 13:40
Ja tak robie ze swojego krótkiego doświadczenia :P 2 min max bo nie chce sie czekać więcej. Ale ta pompa to świetne uczucie :D pora zamknąć temat skoro już masz swoją odpowiedz bo teraz to tylko kłótnie są.

nowin
15-06-07, 17:05
jak z dzieckiem............napisałem ci przeciez ze najlepiej robic 2 minuty!!!
-to jest zdanie do uzytkownika nowin

ty wiesz swoje, ja wiem swoje
wg mnie 1,5 minuty to max