PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Tigyego



pkmh
13-06-07, 19:45
Mam pytanie co do treningu Tigyego (oczywiscie do tych ktorzy mieli z nim doczynienia ;) ) Czy podczas robienia tych trzech "piątek" mam odkładać ciężar aby zmienic uchwyt czy zrobic to trzymając sztange w gorze?? Bo jak bede odkladal to strace troche sily ale wole sie upewnic..pozdro

nowin
13-06-07, 19:54
nie słyszałem o tym możesz dać jakieś info dotyczące tego treningu

pkmh
13-06-07, 22:54
no wiec...jest to trening na gorna partie klaty, polega na tym ze robi sie 3 serie po 5 powtorzen, po kazdej serii zmienia sie uchwyt sztangi na coraz szerszy ,robi sie to bez przerw czyli sklada sie w sumie z 15 powt. Trening ten robi sie jako priorytet, w inny dzien niz podstawowy trening klatki.Do tego jeszcze rozpietki w skosie. Ten pomysl podsunal mi ADRIAN ale cos ostatnio nie widze go na forum i myslalem ze ktos inny mi pomoze bo nie wiem czy odkladac sztange przy zmianie uchwytu...

dexter
14-06-07, 00:34
hmm ciekawe, czyli robimy normalnie swój trening klaty, a ten trening jest dodatkowy, ciekawi mnie jeszcze jak dobrac ciezar, bo jeżeli jest to jakby w jednej serii to trzeba nieco mniejszy

pkmh
14-06-07, 08:21
co do ciezaru to najlepiej zarzucić tak ok.70% tego co normalnie bys robil, bo przyznam ze wbrew pozorom nie jest to latwe cwiczenie, ostatnio troszke mnie wymeczylo no ale to chwilowe ;)..aha i jeszcze jedno, ten plan jest dla osob ze stazem nie mniejszym niz 8 mies. i nalezy go wykonywac nie dluzej niz 7tyg. pozdro