PDA

Zobacz pełną wersję : Nierówne mięsnie brzucha.....



Lukasz01
21-04-06, 20:32
Witam mam nierówne mięśnie brzucha i nie wiem jak cwiczyc zeby wróciły do normy.... prosze o pomoc i cwicenia. Nierówne tz. z prawej strony sa wyzej a z lewej nizej. myśle ze moze byc to spowodowane ty że treniuje judo i kiedy zaczynałem to caly czas robiłem rzuty na prawa strone i lepiej wykształciła sie tylko jedna połwa. Ogulnie moje mieśnie sa duze i widoczne ale nie symetryczne... jak i co cwiczyc??

n3ox
21-04-06, 20:50
to jest normalka :wink: dużo osób tak ma i nie masz się czym przejmować :smile: JA nie znam ćwiczeń na wyrównanie i wątpie, że takie są :lol: poprostu ćwicz dalej i nie martw się o takie coś :razz:

fishe
21-04-06, 20:55
Lukasz01, juz tego nie wyrownasz to juz zalezy od genetyki jak masz ulozone miesnie brzucha jedni maja proste miesnie a drudzy maja troszke posuniete w dol moj kumpel ma takie i wcale to tak zle nie wyglada

MADOX
21-04-06, 21:39
zadko kto ma miesnie brzucha proste asymetrycznie proste tego w zaden sposub nieda sie zmienic popatz na kulturystów niektózy maja tak ze jeden prawie zaczyna sie w polowie drugiego

kamil771
21-04-06, 21:55
A od czego zależy czy mięsień brzucha bedzie składał sie z 3 wielkich pasów, czy z paru małych??

fishe
21-04-06, 22:07
kamil771, od niczego poprsoty jak juz masz w genetyce tak ci beda rosly

MADOX
21-04-06, 22:31
od budowy twego ciala wiadomo mozna na nie wplynac intensywnymi treningamii ale to jest w niewielkim stopniu

Raskus
21-04-06, 22:35
Możesz cwiczyć stron osłabionej strony, ale nie za intensywnie, wszystko z czasem samo się wyrówna- uwierz mi wiem co mówie. MIałem gorszy problem.

fishe
21-04-06, 22:42
ja tam nie wierze ze sie wyrowna jak juz ma krzywe miesnie to juz tego napewno nie wyrowna moj kumpel normalnie ciwczy i ma nierowne miesnie

MADOX
21-04-06, 22:46
w minimalnym stopniu jest mozliwe ze je wyruwna ale jak juz masz krzywe to takie zostana no chyba ze je zakryjesz sadelkiem no i wtedy niebedziesz mial tego problemu :wink:

Raskus
22-04-06, 11:14
Sadełkiem? :shock: można wyrównać w pewnym stopniu np. siłę lewej ręki dorównując prawej ale to wszystko wymaga wiele czasu. A co do wyrównania, zalezy jaki powód, zaintensyne ćwiczenie jednej strony brzucha, to może być na to jakiś spoosób typu ćwicz jednocześnie wszystkie obie strony, nie poświęcaj czasem więcej uwagi na tap oszkodowana stronę, samo z czasem się wyrówna, alen a to czasu potrzeba wiele. NIem ówie ze się w 100% wyrówna.

MADOX
22-04-06, 12:32
Raskus,dlaczego uwazasz ze jedna strina jest poszkodowana nie zgadzam sie z toba oby dwie strony niesni sa takie same tylko inaczej ulozone wiec niewiem dlaczego tak twierdzisz

szczuplin
22-04-06, 13:30
tez mam ten problem ale powiem szczerze nie przejmuje sie nim wiekszosc nie ma wcale kaloryfera a ze ja bede mial troszke krzywy to mnie to rybka wazne ze jest :cool: a cwiczenie na jedna strone moim zdaniem nie ma sensu mozliwe ze wszystko się bedzie jeszcze rowne :smile:

n3ox
22-04-06, 13:36
. A co do wyrównania, zalezy jaki powód, zaintensyne ćwiczenie jednej strony brzucha, to może być na to jakiś spoosób typu ćwicz jednocześnie wszystkie obie strony, nie poświęcaj czasem więcej uwagi na tap oszkodowana stronę, samo z czasem się wyrówna, alen a to czasu potrzeba wiele.
głupoty gadasz,od ćwiczenia brzucha nie przesówa się jedna część wyrzej ani niżej więc tutaj jeśli będzie katował jedną stronę to jedynie ta strona będzie bardzo widoczna a tamte nie... to jest juysh genetycznie i tego nie zmienisz nawet jak będziesz ciągle katował obie części naraz :???:

fishe
22-04-06, 16:18
mowilem ze to od genetyki zalezy jak bedziesz mail ulozone mniesnie nie mozesz sobie ich teraz wyrownac niestety

Raskus
22-04-06, 20:37
Przepraszam bardzo, alen ie zrozumieliście dokładnie moich "mysli". Chodziło mi o to żej edna strona jest bardziej wyćwiczona od drugiej. Rozumiecie? :grin:

MADOX
23-04-06, 17:42
bardzo ciezko aby tak bylo aby jedna strona brzucha byla bardziej niz druga w tym wypadku miesni brzucha jesli genetycznie masz juz ulozone miesnie to zadko kto jest w stanie to wycwiczyc i zminimalizowac roznice