PDA

Zobacz pełną wersję : moja dieta- poradźcie czy nie jem za dużo supli i białka



KOAN
12-06-07, 18:04
Witam serdecznie. ćwizcę trzeci miesiąc i nie wiem czy to co robię jest ok. bo zacząłem nabierać dużo tłuszczu więc pocisnąłem z tym żeby ułożyć w końcu konkretnie dietę, oceńcie proszę krytycznie i powiedzcie co sądzicie o suplementacji, bo znów coś namieszam i tyle żarcia pójdzie psu w d...
Jestem teraz w trakcie cyklu na masę, chcę pociągnąć jeszcze tak ok 2-3 miesiące albo do następnej wiosny, a później 2 miesiące żeźby.
Oto moje parametry
wiek 37 lat
170 cm wzrostu
Waga 78kg, jak zczynałem ważyłem 73 kg
Budowę ciała mam endomorficzną
Biceps 37
Klatka 107

Dieta
białko 230gr
Węgle 450gr
Tłuszcz 30
Kcal ok. 3000


Rano 7.30
L-Glutamina 5gr
NitroBolon 5gr
ClenBureksin 2 kapsy

8.00
AMiny
Płatki owsiane 100gr
Mleko 50 ml
Odżywka Koncentrat białka serwatkowego 80% - 35 gr

Koenzym Q10
OMEGA 3-6-9
Tribulus
ZMA
CLA
Witaminy
Lacytyna
Czosnek

2 posiłek 11.00

makaron 75gr
twaróg 150gr
banany 2 szt
oliwa z oliwek
Kefir 200ml

3 posiłek 15.00

Aminy
Koenzym Q10
OMEGA 3-6-9
Tribulus
ZMA
CLA
Witaminy
Lecytyna

kasza 100 gr lub ryż 100gr
Soczewica 100gr
oliwa z oliwek 1 łyżka


4 posiłek
Aminy

makaron 75 gr, lub ryż 100gr
tuńczyk 120gr
oliwa z oliwek 1 łyżka

Treng 19.00 Przed

NitroBolon 5gr
BCAA

Po
L-Glutamina 5gr
NitroBolon 5gr
Carbo 40gr

5 posiłek

Aminy

5 białek
2 żółtka
2 kromki pumpernikla
łyżka oliwy z oliwek

Tribulus
Omega 3-6-9
L-Glutamina
Koanzym Q10

Przed snem
Białko nocne 35 gr

Z góry wszystkim dziękuję

nowin
13-06-07, 15:30
wow jestem pod wrażeniem
tyle tego wszystkiego masz że nie można się połapac. ale moim zdaniem jak na taki staż to witaminy i ew białko/gainer spokojnie by wystarczyły
pierwsze co mi się rzuca w oczy to aminy razem ze śniadaniem? to chyba nie najlepszy pomysł
następne to wogóle nie masz mięsa! zero piersi z kurczaka czy indyka albo wieprzowiny. jak dla mnie są to podstawowe produkty.
zamiast pumpernikla ryż lub kasza
pozdro

pw
13-06-07, 17:04
Nie opieraj diety na samych suplach/odżywkach :/

Spali
13-06-07, 18:39
robisz cykl na mase a uzuwasz Clen burexin(spalacz) troszke nie pasuje

KOAN
14-06-07, 11:16
Jestem wegetarianinem jedzącym ryby, wiem że to jest nie normalne na tym forum ale cuż, tak to już od 20 lat robię.
Po za tym jeśli chodzi o suple, dlaczego nie moge do śniadania brać aminów, szybko się wtedy na czczo wchłaniają, a jeśli chodzi o spalacz to chcę łapać sucha masę i wziąłem go bo łapię dużo tłuszczu, faktem jest że trochę i masa z mułów schodzi. Dlategow związku z tym moje pytanie na forum że może wdiecie coś nie tak jest.

pw
14-06-07, 12:22
Jestem wegetarianinem jedzącym ryby, wiem że to jest nie normalne na tym forum ale cuż, tak to już od 20 lat robię.
Po za tym jeśli chodzi o suple, dlaczego nie moge do śniadania brać aminów, szybko się wtedy na czczo wchłaniają, a jeśli chodzi o spalacz to chcę łapać sucha masę i wziąłem go bo łapię dużo tłuszczu, faktem jest że trochę i masa z mułów schodzi. Dlategow związku z tym moje pytanie na forum że może wdiecie coś nie tak jest.


Wegetarianin jeżacy ryby troche nie pasuje :D
BCAA na śniadanie są najbardziej wskazanae4 po katabolizmie noicnym, jeśli chojdzi o spalacze w diecie to moi mzdaniem warto żeby je brać nawet prztyy diecie na mase by tłsuzczyku nie łapać ;-)

KOAN
16-06-07, 14:42
to fakt , ale po 20 latach niejedzenia miesa to ze względów estetycznych nie przechodzi mi przez gardło a ryby jakoś tak, więc jem ryby tylko, ale powiem że teraz ważę już 78 kg, po clenBurexin z obwodu w pasie schodzę więc tak będę cisną dalej. W soboty i w niedziele robię 1h do 1,5h na rowerze w plenerze w tygodniu jakoś nie wyrabiam z czasem.

Quadro
16-06-07, 21:08
Jejku pierwszy raz widze żeby tyle supli ktoś jadł,twoja dieta przypomina mi sklep albo allegro ze suplami:)
Nie wiem co by z toba począć "wegetarianin" cieżka sprawa nie znam nikogo kto by nie jadł mięsa i jakoś wyglądał ,może wiecej ryb i mniej tej chemi bo Ci włosy zaczną wypadać:D Jeszcze raz spojżałem i to wygląda jak chemioterapia

MILAN
16-06-07, 21:13
Mnie przeraża ilość supli, wydaje sie zbyt przesadzona, ładnie kasy musisz bulić, jeśli daje efekty no to sie nie wtrącam, ja sie na tyle nie znam, ale wypowiedzcie sie czy przypadkiem niektóre suple korygują ze sobą?

Korek89
16-06-07, 22:35
:D:D:D Czy dobrze zrozumiałem ze dopiero cwiczysz 3 misiąc????Bo jak tak to pownines miec ksywe "Apteczka"!!!:D A teraz powarznie jezlei cwiczysz przez 3 miesiące i jesz praktycznie same suple to nie wykorzystasz swojego potencjału odżywki powinno sie brac gdy juz dieta i cięzki traning nie daja rezultatu.A co do diety to cięzko z toba bedzie bez mięsa.

LUKI
17-06-07, 11:39
malo tluszczy i warzyw, co do spalaczy przy masie- to zadna nowosc wiele osob tak robi, nie liczylem ale chyba masz malo bialka

suple- tt- rano na czczo, na noc,
zma- przed snem,
spalacz- mozesz rano i przed treningiem

dexter
17-06-07, 12:15
hehe na suple to chyba nie mniej kasy wydajesz od Pudziana lol

LUKI
17-06-07, 12:37
2 lata temu cwiczyl Pudzian u mnie na silowni i pogadalem sobie troche z nim. Jego utrzymanie miesieczne to ponad 12tys

KOAN
19-06-07, 14:02
LUKI dzięki za radę, a do wszystkich którzy mówią, że za dużo supli napiszę posta z moją argumentacją dla każdego z nich jeśli kontrargumenty będą słuszne to odrzucę coś, zobaczymy co z tego wyjdzie

Quadro
19-06-07, 18:35
2 lata temu cwiczyl Pudzian u mnie na silowni i pogadalem sobie troche z nim. Jego utrzymanie miesieczne to ponad 12tys

dodaj jeszcze jedno(conajmniej) Kolo raz w roku jedzie na strzała za 12000zł/pod specjalistycznym okiem inaczej nie da rady
nie kupisz tego nigdzie,jak sie zwie nikt nie wie oprócz wyżej wymienionego ale widocznie działa:) sądząc po wynikach.Natomiast miesięcznie tez nie zamyka się w 200zł(metka+prop) ale juz ma kontkretne podejscie do "witamin":)

KOAN
19-06-07, 23:48
1. Białko rano chyba bez komentarza
2. Aminomkwasy całodzienne dostarczają mi niezbędnego zestawu aminokwasów i jako wegetarianin uważam je za niezbędny suplement ponieważ nawet u wegetarian jedząch ryby brak pełnego ich kompletu.
3. Witaminy teraz biorę HI-TEC - bez komentarza
4. BCAA - biorę je jako antykataboliki, zresztą do tego służą - szkoda tego wysiłku żeby szedł na marne - powiem szczerze tu uwierzyłem etykietom i opiniom kolegów z siłki
5. Carbo po treningu jako zrównoważenie bilansu energetycznego i jako antykatabolik - mógłbym brać ze sobą wafle ryżówe i miód ale z regóły nie mam czasu na taki luskus
6. L- Glutamina - przed i po treningu - zgodnie z przeznaczeniem ale tutaj mam fajne doświadczenie z tym suplemmentem, bo mam wrażenie, że szybciej się regenruję.
7. NITROBOLON i ARGININA W kapsach (czeska) - powiem wam, że tego suplementu nie sposób przecenić, takiej zwyżki mocy nie miałem od czasu gdy zaczłąłem dbać o dietę, po za tym nie mam bulu głowy spowodowanego skokami ciśnienia, mam lepszy apetyt od tego czasu, i zwiększoną siłę o ok 25%, no i ta pompa - utrzxymuje się nawet do 3 dni - aż się boję co będzie jak zrobię przerwę na ten suplement w sierpniu i wrzesieniu.
8. Tribulus i ZMA - przy tych wszystkich suplach chcę żeby wzrost mięśni był szybszy więc stymulowane naturalnie wydzielanie chormonu wzrostu jest wskazane - dołożyłem jeszcze to bo nie sądzę żebu tu były jakieś przeciwwskazania, a poza tym fajnie się śpi po ZMA, sen jest głębszy i bardziej jestem wyspany.
9. Koenzym Q10 - wiecie nie mam już 22 lat, naturalne wewnętrzne możliwości podtrzymania komórek ciała w dobrej kondycji nie są już takie, a tak na serio to syfy na skórze są żadsze i szybciej się goją i skóra jest w lepszej kondycji
10. OMEGA 3-6-9 - na początku miałem kłopoty z sercem, duszności lekkie kłucie, myślałęm że się przeżre ale trochę się przestraszyłem, może to było spowodowane tym że się przystosowywałem, ale jak zacząłem brać kwasy tłuszczowe to mija i już coraz żadziej mam takie objawy, powiem tak chyba to działa polecam.
11. CLENBUREXIN - zacząłem tłuszcz naciągać i to sporo, nie mam czasu na AEROBY rano więc podbierałem CLEN... żonie i REWELACJA! muszę powiedzieć zę takiego efektu się nie spodziewałem, zacząłem schodzić z obwodu w pasie jednocześnie zwiększając wagę nieco , po za tym jest to środek oparty na ekstraktach roślinnych.
12. Lecytyna - koledzy mi wcisneli c...j wie po co ale już wezmę do końca
13. SILIMAROL - do tewgo wszystkiego chyba nie muszę tłumaczyć że jest niezbędny.

A kasy nie wydałem ani grosza, mam kumpli którzy mają sklep a ja mam agencję reklamową i się wymieniamy w barterze.
Fajnie no nie?>

clap

pw
20-06-07, 06:36
ZMA nie na noc, lepiej przed treningiem. Baa jeśli weźmiesz na noc pójdzie do kibla

KOAN
20-06-07, 09:17
oki przed treningiem się zgodzę ale nan noc także ponieważ aktywuje hormon wzrostu a ten grasuje najaktywniej w nocy

pw
20-06-07, 16:44
Hormon wzrostu grasuje po godzinie 18 spalająć tłuszcz. ZMA na noc jest wydalane, to tak jakbyś tą tabletkę ZMA wrzucił do kibla - co za różnica, i tak tam wyląduje ;)

LUKI
21-06-07, 00:15
nieprawda, zma na noc sie lyka, lepsza regeneracja i lepsza jakosc snu

zma proponuje apteczne bo taniej wychodzi: magnez,wit. b6, zincas

Quadro tego nie mowil ale z tym ze nigdzie nie kupisz to przesada

pw
21-06-07, 00:56
D.Szukała kiedyś pisał że do kibla pójdzie. Chyba że pewnie wuwzględnił coś w diecie o czym zapomniałem :/ Muszę poszperać i odświeżyć wiadomości

A więc sory za błąd ;)

KOAN
22-06-07, 13:51
WAŻĄC WSZYSTKIE GŁOSY ZROBIŁEM KOREKTY ZOBACZCIE JAK TO WYGLĄDA

DNI TRENINGOWE

Rano 7.30
L-Glutamina 5gr
nITRIX OXIDE 4CAPS
Nitro 5gr
BCAA
ClenBureksin
tribullus
AMiny

Płatki owsiane 80gr
woda 100ml
Odżywka 40 gr

PO POSIŁKU:
Koenzym Q10
OMEGA 3-6-9
CLA
Witaminy

2 POSIŁEK 11.00

makaron 75gr LUB 80GR RYŻU
PUSZKA TUŃCZYKA W OLEJU

3 POSIŁEK 15.00

Aminy
Koenzym Q10
OMEGA 3-6-9
CLA
Witaminy

RYŻ 80 gr
Soczewica 100gr
oliwa z oliwek 1 łyżka

4 POSIŁEK PRZED TRENINGIEM 1,5 GODZ.

Aminy
makaron 75 gr LUB RYŻ LUB KASZA 80 GR
tuńczyk 120gr
oliwa z oliwek 1 łyżka

Treng 19.00 Przed

Nitro 5gr
BCAA 5gr
glutamina 5gr
NITRIX OXIDE 4CAPS
Po
L-Glutamina 5gr
Nitro 5gr
BCAA
Carbo 50gr

5 POSIŁEK KOLACJA

Aminy
TWARÓG 300 GR
2 BANANY
4 wafle ryżowe
łyżka oliwy z oliwek

PRZED SPANIEM
Tribulus
Omega 3-6-9
L-Glutamina
Zma
Koanzym Q10

MILAN
22-06-07, 17:29
Dalej nie widze zmian, w tym gąszczu supli trudno odszukać odzywczych posiłków, a chyba powinno być na odwrót...?

KOAN
22-06-07, 20:28
Dietę tę stosuję teraz, jestem w okresie budowania masy, tak będę jechał do końca lipca a od 1 sierpnia do 30 września chcę przejść na redukcję.

Dietą ta cjhciałem szybko nadrobić zaległości i nadbudować masę w miarę rozsądnie oczywiście.

Napisz czego brak jeśli wiesz, a suple które biore myślę że są konieczne.

Korek89
23-06-07, 10:58
Wpełni zgadzam sie z Milanem!I tylko dodam Prawie na kazdym suplemencie jest taki napis "Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamieniki zróżnicowanej diety"

MILAN
23-06-07, 11:41
nadrabiać też trzeba z umiarem

KOAN
23-06-07, 16:21
Milan, to znaczy o co Ci konretnie chodzi, że ilościowo powinno byc na odwrót? nie rozumiem Ciebie, bez urazy ale napisz coś konkretnego.

snajper88
23-06-07, 17:59
mu chodzi o to ze suple uzupelnieniem do diety a nie zamiast diety. Jezeli mozna to nalezy spozywac te wtaminy i inne skladniki w jedzeniu a nie w suplach. Suple sa po to zeby uzupelnic w razie brakow.
Ja polecam jednak sie zmusic do jedzenia miesa. przeciesz to nic strasznego. Wkladasz du buzi i polykasz (ejej tylko bez skojarzen prosze :P ) A jakie miesko jest dobre <mniam> :D

bocion
24-06-07, 00:12
Napisales ze fetu nabierasz. A wiec jesli jestes na masie to sie tym nie przejmoj. Przeciez i tak pozniej redukcje zrobisz.

A tak w ogole to nie dziwie sie ze cie zalewa, biorac pod uwage fakt ze jestes endo i jeszcze ilosc wegli w diecie. Nie chcesz nabierac tluszczu ogranicz wegle.(z tym ze nie na masie)

Vegeto86
26-06-07, 17:41
[QUOTE=KOAN;56235]Jestem wegetarianinem QUOTE]
Ja nie wiem jak mozna nie jesc miesa gdy sie cwiczy na silowni,bedziesz mial ciezko dostarczyc pelnowartosciowego bialka. Ja sobie nie wyobrazam nie zjesc piersi z kurczaka:)

MILAN
26-06-07, 22:16
Tak jak snajper powiedział, suple są dodatkiem do diety, a nie dieta dodatkiem do supli, proste :D

KOAN
04-07-07, 16:28
Stary nie jem mięsa od 20 lat, kiedyś to jakieś ideały temu przyświecały ale teraz to z czysto estetycznych względów nie jem, śmierdzi mi i tyle. Jem za to ryby i jest oki, jem nabiał - myślę że da się zastapic mięso jak się chce