PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta redukcyjna (na rzezbe)- przeczytajcie i doradzcie!!!



Daffcia
21-04-06, 19:57
Witam!
Zaczne od tego, ze mam jako taka "diete" od ok. 2 lat....
W tym czasie schudlem ok. 30kg!! Dodatkowo od roku zazywam l-karnityne!!
Na silownie chodze od ok. 2 lat ale baaardzo nieregularnie - lacznie moze z 8 miesiecy - wszytsko przez studia itd :/
Od 2 miesiecy cweicze regularnie i przydala by sie chyba jakas dietka!
Obecnie mierze ok. 182cm i warze ok. 82cm! Ale mimo wszytsko mysle nad kupnem spalacza - bo brzuszek pozostal!!
I teraz przejdzmy do sedna...
Moja dieta od ok. 2 lat polegala na tym by stopniowo zmniejszac porcje (na poczatek bez slodyczy, bez kolacji itd itp)
Obecnie moj dzien wyglada tak:
- sniadanie : 3 skibki chleba ciemnego z: szynka, serem, jajkiem lub pasztetem
- obiad : surówka + piers gotowana lub 4 klopsy mielone z szynki gotowane
dojadanie: owoce, warzywa (jablka, gorszek, ananasy, pomarancze itd) czasami lody - moja slabosc, lub takie tam inne rzeczy ktore wydja mi sie malo kaloryczne!
Staram sie pic wode mineralna niegazowana!!
Co mi radzicie zmienic??
Wezcie pod uwage, ze ja na 1 miejscu stawiam to by nie przytyac.. nie chce wygladac tak jak kiedys :(:( Wiec wole kosztem miesni itd itp dobrze wygladac (szczuplo)
Sadze ze zrzucenie z 4 kg bylo by dobre- ale rowniez chcialbym wyrzezbic sobie miesnie!!
Co mi doradzcie...?

zizu
21-04-06, 20:47
Witaj na forum!

po 1 duzo ruchu.rower,bieganie.6w,basen
po 2 ograniczenie praktyczne do zera tluszczy zwierzecych i weglowodanow porstych
po 3 posilki niech beda co 3 godziny
po 4 sniadanie niech komponoje tak a zeby bylo jak najwiecej blonnika
np
platki owsiane moga byc tez musi z mlekiem/ badz sokiem.
nastepny posilek moze sie skladac z
pieczywa razowego chudej szynki indyczej i margarny miekkiej + jablko
kolejnym posilkiem pewnie bedzie obiad
polecam rybe gotowana z warzywami, moze byc tez filet z kurczaka
posilkiem przedostanim moze byc
serek naturalny z otrebami
3 godziny przed spaniem samo bialeczko np ser bialy. badz jak maasz kase odzyweczke bialkowa

zalecenia;
kawa czarna mocna przed areobami i zachowanie prawidolwego odstepu od posilku tzn
jeszcz czekasz 2 godziny pijesz mocna kawe bez curku bez niczego i idziesz na trening areobowy
jesli cwiczysz na silowni to mozesz cwiczyc planem na rzezbe + do tego areoby

L-karnityna to strata kasy nie jedz tego.


Obecnie mierze ok. 182cm i warze ok. 82cm! Ale mimo wszytsko mysle nad kupnem spalacza - bo brzuszek pozostal!!

tak zawny efekt jojo ktory pozsotal po glodowce nic dziwnego normalna rekacja orgaznizmy na diety ubogo kaloryczne.

sluchaj wyzej podalem Ci diete :) jedz tak jedz bialko po nim nie przytyjesz. kup blonnik w tabletach kosz okolo 15 zl a bardzo przydatny

twoja dieta jest nie dobra dzieki niej nigdy nie bedziesz mial ladnej sylwetki bo orgaznim
na niej przezywa szok.. i dzieki temu zmiejsza metanabolizm org i co zjesz odklada sobie w postaci tluszczu zamiast to trawic.

mam nadzieje zeCi jakos pomoglem
pozdr

Jose
21-04-06, 20:49
po pierwsze to zacznij jesc 5 posilkow dziennie... jednak nie obfitych... jedzac w ten sposob zwiekszysz swa przemiane materii a co za tym idzie trudniej bedzie Ci przytyc...
ograniczaj weglowodany jedz max 3-4 g na kg masy ciala tluszcze takze ograniczaj spozywaj okolo 0,5 g na kg masy ciala a zwieksza spozycie bialka do 3 g na kg masy ciala...
do tego oczywiscie aeroby ! a wiec biegaj, jezdzij na rowerze ,uprawiaj jakies sporty... najlepiej z 5 razy w tygodniu...
sadze ze jesli bedziesz zastosujesz sie do tego co napisalem te 4 kg w ciagu miesiaca mozesz spokojnie zrzucic nawet bez zadnych spalaczy tluszczu..
pozdrawiam

wklein
21-04-06, 21:18
5 kilo w miesiąc to Thermo fat burner trecka i godzinka rowerku efekt sprawdzony i udowodniony

zizu
21-04-06, 21:27
co z tego ze schudnie te 5 kilo a zacznie jesc od nowa tym swoim nabytym zlym stylem :)
trzeba sie nauczyc jesc dobre rzeczy ktore daja nam dobra sylwetke

wklein
21-04-06, 21:35
trzeba sie nauczyc jesc dobre rzeczy ktore daja nam dobra sylwetke
_________________
odnośnbie tego chce napisać cały cykl tematów związanych z prawidłowym odżywianiem

[ Dodano: 2006-04-21, 21:38 ]
pierwsze ciekawe info znajdziecie tu
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=529
dieta to wiadomo ale późniejsze wskazówkji są warte przeczytania

Raskus
22-04-06, 11:32
Musisz powoli zmienić diete w to co jest zdrowe a co nei jadles dotychczas bo organizm to inaczej mowiac moze odrzucic. Pij Danone Actimel a juz na tym duzo schudniesz, wystarczy 1 dziennie.

Daffcia
22-04-06, 12:34
Ale chodzi o to ze ja na tej diecie chudne... :|
Bardziej mi zalezalo na tym byscie ja ocenili... powiedzieli co sadzili... i pomogli mi doradzic jakies dodatkowe skladniki (lub najlepiej zamienic to co jem) na cos, co mi pomoze dobrze wyrzezbic miesnie...
Bo ta dietka mi odpowiada... glownie 2 posilki dziennie + dojadanie owocow itd itp
Co po chwile mniej warze i stopniowo mam mniejszy brzuch - i o to w tym chodzi ;) Pracowalem na te 30kg przez 2 lata - na wszytsko trzeba poczeac i trzeba zachowac cierpliwosc...
Sadzicie ze tak jak ja jem to jest zdrowe? Co mi doradzacie zmienic? Przeciez te moje 2 posilki nie sa wcale jakies ogromne... 3 skibki chleba? mieso + surowka? Czy to duzo? no nie bardzo ;) A np. jak sobie zjem 2 jablka to juz mozna traktowac jako 3 posilek :))
Co mi doradzacie??

wklein
22-04-06, 12:53
Zobacz tu jak powinno sie prawidłowo przyjmować posiłki

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?p=6438#6438

zizu
22-04-06, 12:58
co mi pomoze dobrze wyrzezbic miesnie..

na tej diecie co napisales to nie zostanie z ciebie suchar :) spalisz miesnie i tluszcz
moja dieta ktora ci napisalem jest odpowiednia..
co z tego ze chudniesz a wygladasz dalej nie tak jak bys chcial bo brzuch jest jeszcze duzy miesnie male takie efekty bedziesz mial po tej diecie ? a tego chyba nie chcesz:)


Bo ta dietka mi odpowiada... glownie 2 posilki dziennie + dojadanie owocow itd itp
na 1 miesiac to pewnie ci bedze odpowiadac a pozniej org bedzie sie bronil i beda niedobory skladnikow mineralnych i witamin. przez to duzo chorub.


Co po chwile mniej warze i stopniowo mam mniejszy brzuch - i o to w tym chodzi ;) Pracowalem na te 30kg przez 2 lata - na wszytsko trzeba poczeac i trzeba zachowac cierpliwosc...

to dlugo, co z tego jak chudniesz zaczeniesz jesc znowu byle jak i przytyjesz.


Sadzicie ze tak jak ja jem to jest zdrowe? Co mi doradzacie zmienic? Przeciez te moje 2 posilki nie sa wcale jakies ogromne... 3 skibki chleba? mieso + surowka? Czy to duzo? no nie bardzo ;) A np. jak sobie zjem 2 jablka to juz mozna traktowac jako 3 posilek :) )
Co mi doradzacie??

wlasnie o to chodzi,ze za malo jesz.
moja dietea jest odpowiednia jedz tak ustal sobie gramature tak zebys nie byl ani najedzony ani glodny
pozdrawiam

Daffcia
22-04-06, 20:12
Ale chodzi o to ze ja juz tak od roku jem :/ I jakos nic mi nie jest :/
A moze bym se kupil jakies witaminy + spalacz tluszczu + bialko!!
Co wy na to? Bo ja tyle jem i wcale glodny nie jestem... a gdybym se bialko kupil i jadl po treningu i na noc, to chyba bym na miesniach nie stracil... nie? ? ?

Raskus
22-04-06, 20:47
Dafcia którko i na temat. NIe czytałem co inny pisali, nie mam na to cazasu ale musze CI powiedzieć jedno. Masz szybką przemiane materii, możesz śmiało dodać produktów oraz ilości ich do diety. Nie przejmuj sie tym bo nei latwo bedzie. Albo za szybko przeszles na diete, czego organizm nie zaakceptowal, odrzucil i sie broni tka jak by....