PDA

Zobacz pełną wersję : omadren



alienshooter
09-06-07, 19:33
Biore omke co 5 dni jestem juz na 6 strzale nie widac wcąz przyrostów wagi ani wogule efektów co jest grane ktos wie??????????

wolak
10-06-07, 19:28
Hmm..za malo kaloryczna dieta za malo bialka ale i tak jezeli to 5 stzal to powinno cos widac.omka wkreca sie po ok 3 tyg..acha i pisze sie omNadren

Zenek88
10-06-07, 21:32
znając życie ty jako początkujący koks myślisz, że jak aplikujesz sobie teścia to rozwiąże on twoje wszystkie problemy (niedożywienie i prawdopodobnie nieumiejętność treningu)

Młody_00
10-06-07, 22:10
spokojnie ;p trzymaj diete a efekty beda. Ja zauwazylem efekty dopiero po 7-8 strzale

polo
11-06-07, 15:09
jak to jest z ta omką ?? czy takie duże są spadki po niej ?

Quadro
11-06-07, 15:50
Tak spadki potrafia byc spore zależy jak podejdziesz do tego po Cyklu.Czy dasz sobie spokój i powiesz mam mase to mam wszystko w tyle czy dalej bedziesz trzymał sie diety (jak ja masz) ale niestety spadki są zawsze a jak beda dóże u Ciebie to zależy wyłącznie od Ciebie

Młody_00
11-06-07, 21:36
jak masz slabo diete to spadki beda duze poniewaz zalejesz sie woda i ch*j. Po cyklu wez kreatyne mono i trzymaj w miare dietke i nie przemeczaj organizmu tak jak na cyklu.

P4l4d7n
11-06-07, 23:29
Tak jak wyzej wspomniane omnadren 250 ma wyjatkowo duza retencje wody za czym ida spore spadki po cyklu.

Omnadren aktywuje sie dopiero po 2-3 tygodniach wiec bycmoze dlatego jeszcze nie widzisz przyrostow.

Wysokobialkowa dieta to podstawa. Zabierajac sie za jakikolwiek cykl, bez odzywki bialkowej / serwatki sie nie obejdzie. Najlepiej spozywac 3g bialka na 1 kg wagi.

Przestrzegam cie zebys jak niektorzy idioci z powodu tego ze nie ma przyrostow nie zaczal bic coraz wiecej strzalow.