PDA

Zobacz pełną wersję : Ranne Treningi w lecie



Robal
09-06-07, 11:08
W lecie wiadomo jaki klimat. Ćwiczę w domu i chciałbym przenieś treningi na porę raną żeby nie ćwiczyć w takim upale. Czy mogę i jaki to ma wpływ na ćwiczenia?

dexter
09-06-07, 13:31
mysle że możesz, ale ja np jak cwicze rano to mam mniej siły niz popołudniu czy wieczorem

nowin
09-06-07, 14:50
hej
trening rano to wcale nie taki zły pomysł. Kiedyś czytałem artykuł o 3 Polskich zawodowych kulturystach. każdy z nich ćwiczył o innej porze: rano, po południu i ok 2 w nocy. dowodzi to tego że pora treningu nie ma większego znaczenia. Jak wiadomo śniadanie, posiłek przed i po treningowy to najważniejsze posiłki a u Ciebie śniadanie i posiłek przed treningowy będzie tym samym więc musisz sprawić żeby był on naprawdę konkretny. jeżeli śniadanie będzie słabe ( bo chyba masz zamiar ćwiczyć po śniadaniu) to efektywność treningu spadnie nawet o 50%!!! tak więc wszystko zależy od dobrego śniadania. Najlepiej żebyś jeszcze wypił po śniadaniu gainer dla uzupełnienia wegli i białka.
pozdro

Robal
09-06-07, 15:12
a tego gainera.. w moim przypadku mass xxl zaraz po śniadaniu czy jak? bo podobno powinno się pić 1,5h przed treningiem i do 0,5h po treningu.

nowin
09-06-07, 15:16
jesz śniadanie, godzine później gainer, 40 minut później trening
5 minut po treningu gainer
pozdro

Robal
09-06-07, 21:37
dowodzi to tego że pora treningu nie ma większego znaczenia.

A jak masujesz? to np. w południe jest wysoka temperatura... chyba ciężej zdobyć masę niż w nocy czy z rana?