PDA

Zobacz pełną wersję : Chcę zacząć cykl kreatynowy. Co wybrać?



karolek32
07-06-07, 17:02
Witam. Na siłowni jestem od 4 miesięcy. Do tej pory nie brałem żadnych odżywek czy suplementów. Ostatnio trener polecił mi kreatynę na przyrost masy - ważę 69 kg przy 183-4 cm wzrostu (od rozpoczęcia treningów na siłowni przytyłem 3-4 kg). Mam jednak kilka pytań odnośnie jej. Czy w moim wieku - ponad 17 lat - nie będzie to szkodliwe. Jak długo trwa taki cykl i jak on wygląda - czy szybko przytyję a później to zrzcuę?? Czy należy dobierać odpowiednią dietę? Może należy się przed takim cyklem skontaktować z lekarzem. I jakąkreratynę wybrać najlepiej, bowiem jest ich dosyć dużo na rynku. Z góry dziękujęza odpowiedź.

CreativePL
07-06-07, 17:31
Masz zaje*** trenera :lol: za malo cwiczysz zebys bral kreatyne jeszcze, narazie to tyiuluz sobei diete odpowiednia i jedz nia chociaz miesiac, kreatyne mozna brac po pol roku cw, (okolo)

karolek32
07-06-07, 17:42
jaką dokładnie dietę? zażywać dodatkowo białka?

Kasa313
07-06-07, 17:50
diete !! nie suple :( przejdz do dzialu diety i tam masz gotowe rospisku :) radze ci o dobra diete jesli chodzi o mas i trening na mase :D a cykl kreatynowy zawczesnie dla ciebie

karolek32
08-06-07, 18:27
Ale cyz uzupełnienie diety odżywkami białkowymi jest niewskazane czy raczej nie bedzie mialo wplywu na moje zdoriwe

hitman
08-06-07, 18:36
zazyweanie kreatyny przy tym starzu treningowym :shock: da bardzo małe rezultaty albo wogule.Ale od kiedy kreatyna buduje mase miesniową przeciez ona nie posoada budulca :razz: do kretyny potrzebne jest nalpiej białko mozna jeszcze zastosowac amonokwasy wtedy wykozystujesz 100%molziwosci kretyny bo sama kretyna przy sredniej diecie mało zdziała :o ale jeszcze za wczesnie na krete strata kasy