PDA

Zobacz pełną wersję : basen a siłownia. pytanie.



karolek32
07-06-07, 16:17
Witam. Jeśli zamieściłem temat w złym dziale to z góry przepraszam. Chciałbym się dowiedzieć czy a jeśli tak to w jakim zakresie basen koliduje z zajęciami na siłowni? Mam na myśli godzinę intensywnego pływania raz w tygodniu. Jeśli chodzi o siłownie to chodzę 3 razy w tygodniu - co dwa dni.

Czy więc mogę pływać raz w tygodniu na basenie przy treningu na masę? Zacząłem niedawno właśnie taki trening, a mój plan wygląda ogólnie w taki sposób: 1 trening: barki triceps brzuch; 2 nogi klatka; 3 plecy biceps brzuch. Zastanawiam sięczy pływanie nie będzie kolidowało z treningiem na barki albo na plecy, bowiem te partie mięśni są ćwiczone podczas pływania, a w treningu na masę wymagana jest kilkudniowa przerwa między trenigami. Jeśli jednak można pływać to między którymi trenigami? Z góry dziekuje za odpowiedz.

michal2602
07-06-07, 17:46
Raz w tygodniu to nawet dobrze.Napewno nie bedziesz łapał tak szybko tłuszczyku i siły troche ci przypedzie :wink:

karolek32
07-06-07, 17:46
Szczególnie zależy mi na basenie, aby rozbudować klatkę - nie tyle mięśnie co powiększyć jej objętość, podobnie poszerzyć plecy.