PDA

Zobacz pełną wersję : Dymatize Serious Mass



bartek1988
21-04-06, 16:14
Co mozecie powiedziec o gainerku - Dymatize Serious Mass??? Z tego co zdązyłem sie juz zorientowac jest to amerykański gainer. Ale chciałbym usłyszec jakie są po nim efekty, moze ktos juz go brał...?
Po drugie - czy jest on lepszy od Treca Mass XXL????

vince
21-04-06, 17:48
na wszytskich forach na ktorych jestes zakładasz ten temat..?? wczoraj na innym osoba dobrze obeznana ci doradziła co do tego gainera...

bartek1988
21-04-06, 17:53
Doradzila mi, ale chcialbym poznac opinie innych bo jest to bardzo zadki gainer.
Na poprzednim forum dostalem info na PW ze tutaj wiecej ludzi orientowac sie bedzie w kwetii Dymatize!!!!!! Wiec tez tu przyszedłem, tak wiec nie miej pretensji!!!! :???:

ziper
21-04-06, 20:12
dobry gainer

Jose
21-04-06, 20:54
ten serious mass to chyba nie dymatize tylko firmy optimum jest....

polly pocket
17-04-09, 22:57
witam sorry za zamieszanie ale potrzebuję pomocy.Niewiem co się dzieje z moim mężem.Odkąd jesteśmy razem już 17 lat zawsze chodził na siłownię i zawsz coś tam brał ale tym razem chyba przesadzi.Cellmass.Dessert,Carbo Olimp,System Protein 80 Olimp,HM Bolon Olimp, ZMA,Glutamine Mega Caps Olimp,BCAA Olimp Amino 4600.Wszystko to jest w domu i obawiam sie że to wszystko bierze.Czy po tym nadmiarze odżywek i długości stosowania może być niechęć seksualna.To jest straszne czuje sie niepotrzebna.

niewula
17-04-09, 23:24
sog dawno sie tak nie usmialem ^^

a co do tematu to nie wiem czemu porownujesz do massa xxl on skladnikowo nie jest taki dobry ludzie go poprostu chwala za smak

slim shady
17-04-09, 23:33
witam sorry za zamieszanie ale potrzebuję pomocy.Niewiem co się dzieje z moim mężem.Odkąd jesteśmy razem już 17 lat zawsze chodził na siłownię i zawsz coś tam brał ale tym razem chyba przesadzi.Cellmass.Dessert,Carbo Olimp,System Protein 80 Olimp,HM Bolon Olimp, ZMA,Glutamine Mega Caps Olimp,BCAA Olimp Amino 4600.Wszystko to jest w domu i obawiam sie że to wszystko bierze.Czy po tym nadmiarze odżywek i długości stosowania może być niechęć seksualna.To jest straszne czuje sie niepotrzebna.
hmmm i jak mamy Ci pomóc ;)

Początkująca
17-04-09, 23:42
proponuję odpowiedzieć kobiecie, bo raczej się na tym nie zna.

slim shady
18-04-09, 00:08
nie ma tu nic groźnego w tym zestawie, nic mu nie będzie ;)

lovelas69
18-04-09, 01:09
fajny zestaw mąż sobie aplikuje :) - na lato chce trzymać formę ponad normę :P i podobać się młodym suniom