PDA

Zobacz pełną wersję : plan treningowy do oceny i poprawek-obwodówka



Fenix54
04-06-07, 20:30
To jest mój pierwszy plan treningowy obwodówka cwicze pon srd pt w domu. Mam hantle ławeczke,drążek i sporo chęci :razz:


TRENING MIĘŚNI KLATKI PIERSIOWEJ

1.Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
2.Przenoszenie sztangielkami w leżeniu w poprzek ławki poziomej
3.Pompki z szeroko ustawionymi rękami

TRENING MIĘŚNI NÓG

1.Przysiade wykroczne
2.”Nożyce”

TRENING MIĘŚNI GRZBIETU

1.Podciąganie (wiosłowanie) w leżeniu na ławeczce poziomej
2.Wznosy barków

TRENING MIĘŚNI NARAMIENNYCH

1.Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
2.Wyciskanie sztangielek siedząc

TRENING MIĘŚNI RAMION

1.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt prosty) z „supinacją” nadgarstka
2.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt „młotkowy”)
3.Uginanie nadgarstków podchwytem i nadchwytem w siadzie
4.Wyciskanie „Francuskie” sztangielki w leżeniu

TRENING MIĘŚNI BRZUCHA

1.Skłony w leżeniu płasko
2.Spinanie kolan w leżeniu płasko


Ćwiczyłem dziś po raz pierwszy pociągne ten plan jeszcze miesiąc i dokupuje sztange i dodatkowe obciążenia... Oceńcie jak coś nie tak to piszcie...
Wszystie cwiczenia wziełem z wirtualnego atlasu z cwiczeniami moze juz taki znacie a jak nie to się przyda...
http://www.kulturystyka.pl/atlas/


pozdr

Wodzek
04-06-07, 21:10
No na klatke dalbym wyciskanie tych hantli, jak masz laweczke to pewnie masz skosy :wink: , na plecki to jeszcze daj podciaganie na drazku szerokim nachwytem, do barkow daj 2 wyciskania, sprzed klatki i za karku :smile:

Fenix54
05-06-07, 15:18
Wyciskanie hantli odpada bo mają za mały ciężar 3kg a ja mam 14 lat i trenuje 3 razy w tyg pilke nozno plus jeden mecz na tydzien wiec wole zaczac spokojnie... co do plecków to dodam wyciskanie za karku ,drążek jeszcze się zobaczy .... Narazie nie jest źle po wczorajszym treningu czuje każdą partie mięśni :wink:

dziękówa pozdr

Wodzek
05-06-07, 16:17
no z tymi 3 kg hantlami to duzo nie zrobisz ale zycze powodzenia :cool:

Fenix54
05-06-07, 18:46
Z czasem się dokupi obciążenie...

zdr

Wodzek
05-06-07, 20:27
No o bciazenie to musowo bo narazie te 3 kg nic ci nie da, ja sam kiedys kupilem sobie na poczatek 2x3kg (jakies 3 lata temu) ale pocwiczylem z 2 tygodnie i to tez sam biceps :shock: i pozniej mi sie odechcialo :cool:

Fenix54
05-06-07, 20:56
No o bciazenie to musowo bo narazie te 3 kg nic ci nie da, ja sam kiedys kupilem sobie na poczatek 2x3kg (jakies 3 lata temu) ale pocwiczylem z 2 tygodnie i to tez sam biceps :shock: i pozniej mi sie odechcialo :cool:

Jeszcze kilka treningów pocwicze na 3kg żeby się wprowadzic :wink: A póżniej oczywiscie zwiekszam obciazenia... SOG leci