PDA

Zobacz pełn± wersję : jakies rady, jakis trenig prosze



Ati_lbn
04-06-07, 00:42
Witam wszystkich, jestem tu nowy, w sumie to mój pierwszy post na tym forum ale nie ostatni.
Niżej zamieszczam swoje zdjecie zrobione misiac temu, slaba jakosc zdjecia bo robione kiepskim telefonem ale conieco widac. czekam na rady i podpowiedzi co z tym zrobic, teraz od 2 lat jestem w stanie spoczynku, przez 6 lat trenowalem lekkoatletyke, a teraz mysle zeby zaczac jakos wygladac. mierzyc sie nei mierzyłem ale w bicepsie mam ok 37cm dalszych gabarytów nie pamietam :) oceniajcie komentujcie a ja za wszystko dziekuje.

waichwaich
04-06-07, 01:16
Plus za to ze z Lbn jestes Motorek rzadzi :) za sylwetke minusik no ale po to tu wlasnie jestes :) w musisz zaczac wszystko od poczatku jak sam napisales jestes w stanie spoczynku czyli na poczatek proponuje trening kazdej partii miesniowej dwa razy w tygodniu narazie taki bardziej ogolno rozwojowy na na pobudzenie miesni nie za duże obciazęnia tak zeby zalapac o co chodiz nauczyc sie techniki :) po jakich¶ 3 miesi±cach czyli na jesień mozesz zaczac typowy trening na mase :) narazie rob dwie partie dziennie trening od 1 godzinki do 1,5 trzy cztery razy w tygodniu na dobry poczatek starczy :cool:

wara
04-06-07, 17:11
zdjecie jest konkretnie do d u py nic nie widac wiec nawet nie ma czego komentowac
wrzucisz inne lepsze gdzie normalnie sie pokazesz a to to dno

pozdr.

Kakashi
05-06-07, 17:11
jak bedziesz miał lepze fotki to daj znac i odblokuje temat bo teraz ci frajerzy co musza sobie nabic posty bo im wtedy staje beda pisac i 20 takich samych postów bedzie "nic nie widac blabolabala"