PDA

Zobacz pełną wersję : pompeczki



matius
03-06-07, 22:14
tak jak w temacie poprosze o odpowiedź chodzi mi o zwykłe pompki czy moge robic je np co dziennie wieczorkiem..... ?

lavie_89
03-06-07, 22:25
Moim zdaniem pompki wspomagają nie tylko rozwój mięśni, ale również dodatkowe zasoby siły...ja robie codziennie wieczorkiem 30pompek i ide spać, rano wstaje i również robie 30. Robiąc pompki rozwijasz mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha i pleców...i wiele innych miejszych mięśni...Jeżeli chodzi o mnie to naprawde gorąco polecam pompeczki!! Pzdr!

hitman
03-06-07, 22:51
a według mnie to nie dokońca warto robic codziennie a dlaczego. :wink: ......jezeli cwiczysz tak jak my wszyscy na tym forum na siłce to z terningu na trening bedzie ci spadała siła,poniewaz zajezdzasz kalte piersiową ,wystarczy raz w tygodniu poządny trening kaltki piersiowej i zadnych pompek wieczorem nie potrzebujesz ,mozesz robic serie łączone np wyciskanie porsya a potem pompki skoro jest tak lubisz :grin:


no i jeszcze jedno niewiem ile robisz tych pompek wieczorem jak ebdzoesz robił 20 i koniec to wiaddomo 20 jest jak dobra rozgrzewka wiec nic ci nie bedzie ale jak bys miał zamiar robic ze 4 serie po 50 to nie warto ale sprubuj i pzrekonasz sie sam :smile: