PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o oceny:)



gob_goblin
03-06-07, 14:50
Skomentujcie gdzie mam braki i na co położyc głównie nacisk:) czekam na obiektywne ocenki;)

Prezydent_1c
03-06-07, 15:08
Masz podobną budowe do mnie... Czyli klatka do poprawy i najszerszy pleców. Łapka może być i góra pleców też. Widać że nie robisz martwego ciągu. Tricho mogło by być lepsze równiez. Jaki masz staż na siłce ?
Ogolnie w skali od 1 do 10 oceniam na 6 (przyjmuje że staż masz koło rok)

gob_goblin
03-06-07, 15:13
Martwy zaczołem robic od miesiaca. Rekord wyciagnołem ostatnio 180... Ze stażem to jest tak że ćwiczyłem 3-4 miesiace w tamtym roku i teraz od września regularnie aż do teraz. Jakie ćwiczenie proponujesz na najszersze pleców?

gangster
03-06-07, 15:29
Nie jest zle,brzuch najslabszy.
Na najszersze rob te cwicznia przy ktorych najbardziej czujesz plecy.

waichwaich
03-06-07, 15:29
co do zdjec to malo masy :/ ale masz czas tylko nei rob se przerw w treningach :) czwiczenia na plecy :) hehe no to tak podciaganie w szerokim uchwycie na drazku , przyciaganie sztangi do klatki w opadzie , wioslowanie polsztanga , wioslowanie sztangielkiem w opadzie akurat na plecy jest bardzo duzo cwiczen :) pozdro i sukcesow zycze :cool:

Turo1002
18-06-07, 22:38
Czytam to kazdy opisuje to tamto a gdzie wy widzicie zdjecia?? przeciez tu nie ma zadnych fotek plz odp

Smug
19-06-07, 00:09
Bo po zmianach na forum usunęły się zdjęcia...

snajper88
19-06-07, 22:12
lukemaster, a co bys tu chcial moderowac. Jestes modem w dziale Extreme + Auto moto i tylko tam mozesz moderowac. w innych dzialach jestes normalnym uzytkownikiem :P

Natomiast Turo1002 jakbys nie wiedzial nie daje sie linkow do innych for, szczegulnie o tej samej tematyce. I jak Cie denerwuje to nikt na sile Cie tu nie trzyma. Idz sobie na tamto forum.

radar jestes tu modem. Zrob z tym porzadek.

lukemaster
19-06-07, 22:46
snajper naucz sie czytac bo te forum jest tak genialne ze nawet nie moge mododwac w moim dziale dizękuje za uwage