PDA

Zobacz pełną wersję : jak wycwiczyc "twarda piesc"



Paulo
02-06-07, 18:31
mam problem.kiedy np uderzam w worek to mam idealnie rowne palce po uderzeniu 3 palce od malego zaczynajac odginaja sie lekko do srodka dloni lekko ale wystarczajaco zeby przy nastepnym ciosie z calej sily moc sobie obic lub polamac kostki.jak mozna wycwiczyc silniejsze palce?czy np takie "sprezynki" do sciskania cos daja?

dexter
02-06-07, 19:53
no sciskacze są dobre też ich używam - mocny uscisk jest to moz epalce tez sie wyciwcza warto spróbowac

CreativePL
03-06-07, 13:11
Paulo, ja swojego czasu chodzilem na karate i ogladalem jakies smieszne filmy o shao-lin itd itd. I mnisi zeby "utwardzic swoja piesc" wieszaja jakas gazete na sciane i wala w nia piescia ja sam tak robilem i teraz nie boli mnie jak mocniej przyjebie w beton albo cos.

Rogal
04-06-07, 22:49
jak trenowalem pchcniecie kula to zeby utwardzic palce gniotlem plasteline... tylko u mnie potrzebowalem zeby palce mi sie nie wylamywaly na zewnatrz a Ty nie chcesz zeby Ci sie do srodka lamaly wiec nie wiem czy Ci cos to pomoze

Sonny_Black
05-06-07, 08:13
nie masz co sie marwtic, na poczatku przy biciu w worek zawsze tak jest. potem sie robią twarde kostki i nie wiem jakim cudem ci sie wginają do srodka(?) chyba zle bijesz w ten worek. kostki ci sie nie połamią przy biciu w worek nie masz sie co martwić