PDA

Zobacz pełną wersję : prosze pomozcie dobrac suple...



zapytajnik
02-06-07, 14:19
witam!!
mam wielka prosbe do tych ktorzy sie troche znaja na suplementacji:)
chcialbym zebyscie w miare mozliwosci pomogli mi dobrac wlasciwe suple...
mam 19 lat, 178 cm oraz 66 kg
cwicze 3-4 razy w tygodniu...
podam wam moj plan dnia zwiazaany z treningami oraz pory sporzywanych posilkow(nie wiem czy to sie przyda ale lepiej napisac za duzo niz za malo):
- okolo 5 rano jem sniadanie,w pracy okolo 9 jem kolejny posilek a nastepnie o 12
-okolo godziny 16 wracajac z pracy jem obiad i nastepnie chodze na silke...
- wieczoremami kolo godziny 21 jem klacje( chociaz nie zawsze)

chcialbym troszk brzybrac masy miesniowej i mam nadzieje ze pomozecie mi w tym:)) kazda rada jest dla mnie cenna:) z gory dziekuje....pozdro

Punisher
02-06-07, 14:24
Musisz napisać jaki masz staż (dane w profilu masz coś pomieszane).

zapytajnik
02-06-07, 14:34
tzn. ze mna to jest troche dziwnie...cwicze jakies pol roku
ale to byly nie regularne treningi...cwiczylem 2 razy w tygodniu ale to bylo bardziej dla zabawy od niedawna zaczalem traktowac to powaznie...przez kwiecien i wiekszosc maja mialem przerwe( cwiczylem tylko od czasu do czasu) jakos od tygodnia poworcilem do treningow...

Punisher
02-06-07, 14:40
No to masa by Ci się przydała. Przestrzegaj właściwej diety->zobacz do działu dieta i jeśli nie masz żadnej, to sobie ułóż na podstawie tamtych informacji, lub wybeirz gotową.
Troche za wcześnie na odżywki jak dla Ciebie. Ale ewentualnie mógłbyś sobie kupić gainera w celu uzupełnienia diety lub białko. To chyba wszystko co można tobie zaoferować, jak coś ominąłem to może ktoś coś innego Tobie doradzi... Ćwicz dalej :wink:

zapytajnik
02-06-07, 14:45
mass xxl uwazasz ze bedzie odpowiedni???

[ Dodano: 02-06-2007, 15:00 ]
ja za bardzo nie znam sie na suplach wiec jezeli mozecie mi doradzic to piscie od razy jakiej firmy wziasc??
oraz jak czesto to stosowac i w jakich porach...

Punisher
02-06-07, 15:27
Znaczy nie koniecznie MassXXL, ale moze byc jakis inny gainer. To powinno byc z 4-5 kilo gainera polaczone w wlasciwa dieta i treningami. Najpierw kup a potem dopiero sie spytaj, bo niepotrzebny balagan sie bedzie robic. Gainera sie bierze miedzy posilkami, aby dostarczyc do organizmu potrzebne kalorie(nadwyzke) i w ten sposob przybrac na masie.

zapytajnik
03-06-07, 14:07
prosze o kolejne rady...