PDA

Zobacz pełną wersję : Przygotowania do pierwszego cyklu.



dulek256
02-06-07, 11:14
Witam. Przygotowuję się do pierwszego cyklu. Mam zamiar kupić kreatynę Vitalmaxa zieloną i do tego jakiś transporter(dextroza lub coś lepszego) i nie wiem co mógłbym do tego jeszcze kupić. Zależy mi na nabraniu masy mięśniowej, zastanawiałem się nad kupnem białka, ale sprzedawca powiedział w sklepie, że gainer jest lepszy do budowania masy i teraz się zastanawiam, bo przy wzroście 180 ważę 81 kg i trochę mi brzuszek widać, dlatego boję się że jeśli będę brał gainera to przybędzie mi dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu. I teraz już nie wiem czy może kupić samą kreatynę z transporterem, czy jeszcze jakoś inaczej. Doradźcie coś proszę.

Pozdro.

02-06-07, 11:23
Jezeli bedziesz cwiczyl to od gainera na bank sie nie zalejesz. Gorzej z dekstroza. Lepiej zastap ja innym transporterem np. tauryna. Wez sobie na poczatek mass xxl bo nie ma co w drozsze inwestowac. Napisz jeszcze jaki masz staz, bo jezeli dopiero zaczynasz to wywalisz kase w bloto

dulek256
02-06-07, 12:09
Mój staż to jakieś pół roku.

gangster
02-06-07, 13:30
Jesli juz nie widzisz efektow,to staz odpowiedni na ten cykl.

dulek256
02-06-07, 13:45
Czyli to mono Vitalmaxa + transporter + gainer Mass XXl i powinno być dobrze?

Kasa313
02-06-07, 14:59
Ja proponuje Kreatyne MONO moze 1250 z olimpu Mega Caps bedzie dobra a tania albo Vitalmax zielona do tego moze Dextrosa albo Taurynka i mile widziane jakies bialko albo gainer ( Ostrowia lub Mass XXl) ??