PDA

Zobacz pełną wersję : Co wybrac ?



Matheo
02-06-07, 10:22
Siema mam cwicze juz roczek bedzie za niedlugo i na poczatku bralem Kreatyne + Dextrose zjadlem sobie wszystko i dalej troche olalem trening i znow powrocilem. Co prawda cwicze na mizernym sprzecie bo mam tylko hantle 2x10 kg i atlas choc juz niedlugo bedzie Lawczeka i bede lecial z ostrym treningiem na klate bo aktualnie na klate to tylko z atlasu :P na innym forum mi polecali zebym kupil sobie teraz Kreatyne + ala + jakis suplement do lepszego wchlaniania jakis cukier czy weglowodoan juz nie pamietam dokladnie. A jak wy sadzicie ?? dodam ze w moim profilu jest waga i wzrost :P

m@bi
02-06-07, 10:30
Nom dobrze ci powiedzieli mozesz powtórzyc cykl MOno + dextoza+ gainer ( polecam mass xll) Udanych przyrostow :)

u.waw.pl
02-06-07, 11:01
Nawet sztangi nie masz ?

Matheo
02-06-07, 12:26
nie mialem ale i tak cwiczylem i krete bralem i co ?? na samych hantlach z kreatyna cwiczylem. ale co teraz bedzie i laweczka i sztanga...

u.waw.pl
02-06-07, 13:59
Póki nie masz ławki i sztangi to nie ma sensu w ogóle brać supli.

Matheo
02-06-07, 14:55
ale mam ATLAS i na atlasie moge jechac z treningiem na klate chcoiaz wiadomo ze na lawce lepiej. a ja szczerze mowiac nie sadze ze biorac kreatyne przy samych hantlach zmarnowalem kase czy cokolwiek innego jestem zadowolony bo malem przyrosty i przytylem a na tym sie skupialem najbardziej aby przytyc jadlem bardzo duzo duzo do tego karpackie popijac i czuje glod i dalej jesc jesc i gitara :P :D