PDA

Zobacz pełną wersję : przetrenowanie ????



Nailo
31-05-07, 17:58
Witam was wszystkich serdecznie , mam pytanie czy istnieją osoby które mogą ćwiczyc 6 razy w tygodniu po 2 godz dziennie bez przetrenowania ??? jak sięobjawia przetrenowanie ?? Bardzo proszę o wyczerpujące odpowiedzi

CreativePL
31-05-07, 18:04
NIe ma chyba takich ;] chyba ze cwicza jakies treningiem do du.. przetrenowania proponuje przeczytac to

http://bigpaker.net/przetrenowanie.htm

Nailo
31-05-07, 18:15
Ja ćwicze tak już od ponad miesiąca przyrosty są i to duże ćwicze z kre-alkyn i gainerem 4000 + witaminki 2 cm w lapie w miecha i przyrost na sile też czuje . Przeczytałem artykuł o Arnoldzie i tam było napisane że w wieku 17 lat ćwiczyl 6 razy w tyg po 2 godz . Mam ogromny zapał żeby ćwiczyc nawet co dziennie chce mi sięchodizć nie moge się doczekać następnego treningu . I boje się że się przetrenuje

oSiŁeK_sNd
31-05-07, 19:01
przetrenujesz sie...pytanie tylko kiedy bo to u kazdego inaczej, zalezy od wielu czynnikow jak wiadomo dieta bla bla bla itd...a przyrostami sie tak nie jaraj bo ja tez tak cwiczylem przez miesiac i przyrosty byly ale hmmm...wlasciwie to ich nie bylo tylko po prostu chodzilem spuchniety wiec wydawalo sie tylko ze uroslem, a jak zrobisz sobie przerwe( a bedziesz musial taka zrobic po miesiacu cwiczenia codziennie) to spadnie,oczywiscie nie calkowicie bo napewno troche miesni podbudowales przez ten miech ale bez zbednych emocji.A jesli chcesz konkretniejszych rad to moze podaj swoj staż treningowy.Aha i tez cwiczylem na kre-alkalyn 1500mg 120kaps + MASS XXL +dieta i tez uroslem 2 cm wszedzie procz pasa i nog bo ich nie cwiczylem i juz jestem 2 tydzien po cyklu i nic nie spadlo, tylko ja nie cwiczylem codziennie a co drugi dzien jak bylem na cyklu.Pozdro

Nailo
31-05-07, 22:18
Mój staż wynosi 2 lata . Robie każda partie ciała 2 razy w tygodniu oprócz nóg.Ja biore kre-alkyn 2500 mg zjadlem dokladnie polowe.

AdRiAn
01-06-07, 09:57
hmm czyli moge powiedziec ze jestes "zablokowany" i zmarnowales 2 lata... (jezli cwiczysz 2razy w tyg kazda partie przez 2 latka)

Nailo
01-06-07, 14:33
Zablokowany???? zmarnowałem 2 lata?
W bicepsie przyslo mi 9 cm na poczatku wyciskałem 40 kilo , a teraz z łatwością dźwigam 90 kg . Czy te lata moge nazwać zmarnowane ??? wogole nie barlem zadnych odzywek dopiero teraz kupilem pierwsza .Moj kolega opowiadal mi ze przeczytal na jakims forum kulturystycznym o kulturyscie ktory mogl cwiczyc 2 razy dziennie ta sama partie ciala . Mial tak duzo regeneracje .

AdRiAn
01-06-07, 17:30
Moj kolega opowiadal mi ze przeczytal na jakims forum kulturystycznym o kulturyscie ktory mogl cwiczyc 2 razy dziennie ta sama partie ciala . Mial tak duzo regeneracje .

zastanow sie co piszesz...

co do twoich osiagniec silowych to fajerwerkow nie ma, i pewnie nie bedzie jak dalej tak bedziesz cwiczyl.

CreativePL
02-06-07, 01:34
wiesz po 2 latach toi malo wyciskac 90 ja cwicze 7mce a cisne juz 80

Paulo
02-06-07, 19:25
sory ale laik jestem wiec co to znaczy ze ktos jest zablokowany?