PDA

Zobacz pełną wersję : gainer



kozioł
31-05-07, 17:38
czy gainer moze zaszkodzic w moim wieku? czy ma w sobie cos szkodliwego?

KABANOSS
31-05-07, 18:36
Nie zaszkodzi ci. Oczywiscie jezeli bedziesz cwiczyl bo w przeciwnym razie nie jest ci potrzebne tyle kalorii. Musisz miec tylko 1 sprawe na uwadze, nie wierz jak ktos ci mowi ze odzywki i suplementy sa w 100% zdrowe. Tak nie jest. Przeczytaj sobie etykietke ktoregos suplementu a dowiesz sie ze oprocz ogromu witamin mineralow i wartosci odzywczych znajduje sie rowniez mnostwo konserwantow. Trzeba sobie jednak zadac pytanie "gdzie ich nie ma?". Moje zdanie jest takie: odzywki i suplementy nie sa szkodliwe ale rowniez nie do konca zdrowe i naturalne jak to pisze na reklamach, ale na pewno zdrowsze od takich rzeczy jak papierosy, alkohol, narkotyki :) Pozdrawiam :)

rafalkomando
01-06-07, 13:04
dokładnie tak jak napisał kabanoss :cool:

kozioł
02-06-07, 10:00
bo ja jeszcze pełno latni nie jstem a starsz ami nie hcce pozwolic nawet na gainera. mysle ze trzeba bedzie jakos w ukryciu. a tak pozatym to ja mam trohce problemy z załadkiem bo jak w szkole stres to mnie gania ale tylko wtedy jak wypije mleko lub zjem jajecznice. czy po gainerze nie bede miał tak samo?

KABANOSS
02-06-07, 11:11
A nie masz przypadkiem skazy bialkowej ??

waichwaich
02-06-07, 11:40
o gajnera sie nie boj to jest tylko suplement diety :) tak wiec smialo wciagaj :)

kozioł
02-06-07, 12:23
a co to jest skaza białkowa?

Ikar
02-06-07, 13:00
gdy masz zaduzo bialka w ogranizmie zostaje ono wydzielane przez skore najczesciej na i w ogolicy łokci

kozioł
02-06-07, 16:36
czyli krosty sie robia? to mi sie zdaza ale to musze bardzo duzo jesc. a tak to narmlanie jest oki jak zjem w domu mnie nei gania tyle ze jak dochodzi streas to brzuch boli a jak wezme tkaie krople od nerwow jest oki.

Ikar
02-06-07, 19:48
a to norma :P tak robie sie takie male krostki

nowin
07-06-07, 20:51
pryszcze też się robią, głównie na twarzy. kolega ma skazę białkową i po wypiciu białka moment cała gęba w pryszczach. pecha ma koleś ale i tak jedzie ostro nie przejmuje siętym. a co do chowania odżywek to też tak miałem. najlepiej jak masz starsze rodzeństwo to pogadaj niech oni przetłumaczą rodzicą że to jest ok, napewno więcej zdzałają niż twoje argumenty, wiem z doświadczenia.
pozdro