PDA

Zobacz pełną wersję : Skutki HmB i KreatyNy



ulidek
31-05-07, 08:43
Siemanko.... :mrgreen:
Mam jedno pytanie jak bym brał na poczatek hmb i kreatyne przez cale wakacjie i codzien taki trening 1 dzien silka , 2 basen , 3 bieganie to jakie by byly skutki po wakacjiach ???
Pozdriawiam :cool:

Arnik
31-05-07, 09:02
staż ?? cel ?? początek tzn że zaczynasz dopiero ??

Dobra odpowiem Ci bez tych informacji, więc skoncz marzyć i coś zacznij robić bo sie na marzeniach może skonczyć a po drugie jak masz zamiar dopiero zacząć to mamy jeden problem z głowy - kreatyna odpada.

ulidek
31-05-07, 09:19
to jak kreatyna odpada to co brać bo cwicze juz 2 miechy na silce i basenie .... to jak bym przzez te cale wakacjie cwiczyl 1 dzien basen 2 silka 3 bieganie to co brac zeby na rzezbe bo jestes bardziej zbudowany....

lovelas69
31-05-07, 09:25
ale zrozum ze jezeli chcesz nabarac masy (choc nie wiem tego bo w profilu nie ma) to chodzac na silke i na basen jednoczesnie nie niabierzesz jej zbyt wiele... i majac ciezkie treningi na silowni (tego tez nie wiem) chodzac na basen zeby jeszcze ostro plywac (chyba ze siedzisz sobie i sie relaksujesz) to mozesz jedynie poprzepalac miesnie... wiec na Twoim miejscu zrezygnowalem bym z basenu i biegania... chyba ze chcesz zrzucic pare kilo... ale to ja wzialbym jakiegos Thermo Speda, CLA, bialko i HMB a nie kreatyne... i do tego aeroby ;-)

ulidek
31-05-07, 09:32
A jak chce nabrac rzezby ... na silke chodze 3 razy w tyg po godz. a na basen chodze 2 razy w tyg po 2,5 godz.