PDA

Zobacz pełną wersję : Na wakacje !



KABANOSS
30-05-07, 16:25
Witam! Chcialbym zlapac pare kilo przez okres wakacji gdyz w wyniku operaji spadlo troche masy :( Chcialbym kupic na okres wakacji 2 gainery: Magnum 8000 (4kg), Mass XXL (4,8kg). Oczywiscie do tego w miare rozsadna dieta i trening. trenuje juz 2 lata ale nie chce na razie robic kolejnego cyklu na kretce poniewaz jak juz pisalem jestem miesiac po operacji i chyba nie powienienem brac kreatyny... Czekam na opinie! :)

tomala999
30-05-07, 16:55
nie spotkalem sie jeszcze z koncepcja kupowania 2och gainerow na raz ;p mozesz wytlumaczyc po co ci 2 rozne gainery ? Jezeli chodzi o kreatyne w magnumie8000 to jest to ponoc chwyt reklamowy wiec tym sie nie kieruj..

KABANOSS
30-05-07, 16:56
Mysle o dwoch gainerach dlatego poniewaz chce zrobic pare ladnych kilo przez okres wkaacji (2 miesiace) a o kreatynie jak pisalem nie mysle wiec nawet nie zwracam uwagi na te sladowe ilosci w gainerach. 1 gainer skonczy mi sie po 30 dniach i co dalej...?

tomala999
30-05-07, 17:04
Myslalem, ze chciales 2 gainery na raz spozywac :P no ale co to za temat hehe.. co ci mamy powiedziec ? Gainer to gainer wiadomo dobra sprawa do diety i tyle, nic madrzejszego sie nie powie na ten temat. Oba, ktore zamierzasz kupic sa dobre, ja sie moge jedynie wypowiedziec o mass xxl i jest spoko :) Skoro trenujesz 2 lata to chyba wiesz o co kaman, wiec nie wiem co miales na celu zakladajac ten temat :D nie wiem czy nie lepiej by bylo kupic 2x Mass xxl, ja bym tak bynajmniej zrobil.