PDA

Zobacz pełną wersję : bic 2 razy?



szymczak87
21-04-06, 00:00
witam trenuje bicka 2 razyw tyg. co o tym sadzicie.
wyczytalem ze lepsze saefekty jak sie 2 razy trenuje w tyg bica.
pon(klata) bic bic 9 serii ni9e bede rozpisywal bo za bardzo nie mam czasu - i piatek bicek tylko pompuje bica. robie 3 serie kombinowane. narqa(barki kaptury)

Jose
21-04-06, 00:05
moim zdaniem nie warto robic 2 razy bica... jest to bardzo mala partia i bardzo latwo o jej przetrenowanie.. wole robic raz a dokladnie i na maxa i starcza mi a na efekty nie narzekam...
pozdro

MADOX
21-04-06, 00:09
najlepiej jak np robisz bica z klata w poniedziałek a plecy w srode czyli tak jak bys cwiczyl bica 2 razy bo gdy cwiczysz plecy to biceps tez dostale popalic a co do twojego treningu to nie radze jesli chcesz niec jeszcze wiekszego bica bo go przetrenujesz i nie bedzie efektów

szymczak87
21-04-06, 00:10
tylko ze w piatek aby pompuje za duzo nie zmecze bica w piatek a w chodzi mi na maxa ten plan pozdro

MADOX
21-04-06, 06:32
no mozliwe ze tylko pompujesz ale i tak bic jest tak malym miesniem ze wystarczy gdy robisz go raz w ygodniu on dostaje za swoje gdy robisz takze plecy

vold
21-04-06, 09:00
Jeśli trenujesz poniedziałek i np. piątek to nie zaszkodzi, zależy wszystko od potrzeb.

gangster
21-04-06, 11:07
Lepiej raz w tygodniu a pozadnie :wink:

qwerty7996
21-04-06, 13:39
najlepiej raz w tyg a konkretne superserie

fishe
21-04-06, 16:15
ja tam trenowalem 2 razy bic i tak jak mowiszymczak87, i nie nazekalem mozesz robic nic nie powinno ci sie stac nie powinienes przetrenowac

Raskus
21-04-06, 18:47
Nie czytałem wsystkich wypowiedzi na ten temat, ale.... nie sądze aby trening bicepsu był dobry gdy ćwiczy się go 2 razy w tygodniu(chyba że na rzęźbę). Jak wiadomo jest to bardzo mała partia mięśni, ale mimo tego że, jest ona ćwiczona nie mal ze w każdym ćwiczeniu na nadgarstek, klatke itd. powinno jej się przybrac większą wagę i zadbać o ot aby nasz trening był odpowiednio silny na właśnie ten biceps, czego właśnie wiele osób nie porzestrzeguje. Sadze ze tka latwo o przetrenowanie nie jesli cwiczy sie z głową i zna się możliwości własnego ciała...

MADOX
21-04-06, 22:48
zdecydowanie trening bicepsa powinien odbywac sie 1 raz wtygodniu tak jak Raskus, bicepspracuje w wielu cwiczeniach a jesli go sie przetrenujeobiawy nie deda widoczne odrazy po jakims czase zobaczy ze jego biceps nie rosnie a po przetrenoowaniu jest ciezko sprawic aby wrucil do siebie i normalnie przybieral na masie

fishe
21-04-06, 23:00
tak ale jezeli ktos zna juz swoj organizm na tyle dobrze ze jest pewny ze nic sie nie stanie to moze sobie pozwolic na takie treningi

MADOX
21-04-06, 23:29
jesli zna to dlaczego nie niech sprobuje ale przetrnowanie ui tak bedzie mozliwe

fishe
21-04-06, 23:38
ja jakos cwiczylem i nie przetrenowalem bicepsa

Raskus
21-04-06, 23:38
Przetrnowanie zawsze jest możliwe przy takim ryzyku gdy biceps tak się faszeruje. Ale nalezy poświęcić mimo to tej partii ciała więcej poświęcenia poniewaz nonstop dostaje n dawkę bodźców co byś nie ćwiczył(pozan nogami oczywiscie)