PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY!!!



Puchacz!
30-05-07, 15:19
Witam! mam pewien problem.Mam dosyć małe mięśnie , pracuje nad tym mam dietę na mase moj trening opiera sie na robieniu 1 partii mięśnii na tydzień i czuje że to za mało.Po treningu mięsnie bolą mnie góra 3 dni.Czy nie powinienem zwiększyć intensywności np bicepsów klaty i nóg w zakresie 2 razy na tydzień.Czytałem że przy bardzo duzym wysileniu mięśnia powinno się zrobic 6-7 dni przerwy , ale Ja nie czuje ubytku jak juz wspomnialem po 4 dniu i moglbym ćwiczyc mięsien częściej.Na treningu ćwicze na max możliwości (trening na mase) 2-3 min przerwy między seriami , robie 9-12 seriina mniiejsze partie i 12-16 na większe. Po tych seriach nie mam juz sił a na 2 dzień jak powinienem mieć mega zmęczone mięśnie to czuje tylko lekkie jakby "zakwasy".czy ktoś może coś poradzić w moim przypadku??? waże okolo 70 kg 178 cm wzrostu jeśli to ma jakieś znaczenie. Zależy mi bardzo na powiększeniu bicepsów klaty i nóg.Dzięki z góry pozdrawiam Puchacz!

CreativePL
30-05-07, 16:22
hm.. zapewne chodzi ci o trening zs priorytetem, ja soobiscie cwicze tak jak ty tylko ze mnei zakwasy sie trzymaja masakrycznie (w niedziele robilem klatke + biceps) i do dzis conieco czuje. Proponuje ci gdy skonczysz np caly treing na klatke (np. skos, prosto,rozpietki) to zrob np serie tzw dop[ompujaca na prostej troszke mniejszym ciezarem i do oporu) i to samo tyczy sie innych poarti ciala wtedy czujesz niezmieska pompe i zakwasy gwarantowane przez 3 dni ;]

Gures1
30-05-07, 22:50
no i co z tego ze masz 3 dni zakwasy i zmeczenie??to chcialbys cale zycie miec zakwasy???a trafnosc swoich treningow powinienes raczej sprawdzac nie zmeczeniem lecz wynikami czyli przybraniem masy miesniowej oraz wzrostem obwodow lub ich spadkiem lub stagnacja.pamietaj tez jedno,ze nie zawsze wiecej znaczy lepiej.pakowanie na sile czesto konczy sie przetrenowaniem.pewnie sobie pomyslisz ze glupoty pisze,ale powiem ci jedno,jak sam tego nie doswiadczysz to nie zrozumiesz.pozdro