PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomóżcie!!!



michal2602
29-05-07, 22:15
Macie jak±s strone z rozgrzewkami,bo własciwie to jej nie przeprowadzam,hehe.Pomoże mi to w szybszych efektach??

kamilj
29-05-07, 22:46
ogolnie to polecam krotki bieg przed silownia 5-10 min, i rozgrzewanie sie od gory do dolu przynajmniej ja tak robie, kark, barki,klatka,biodra, kolana,kostki, do tego pajacyki w roznych kombinacjach, bieg w miejscu, bieg bokserski, skipy roznego rodzaju i powinno wystarczyc :) zakladajac ze pobiegasz min. 5 min i 10 min zrobisz reszte co pisalem

michal2602
30-05-07, 14:51
ma kto¶ inne pomysły??

AdRiAn
01-06-07, 17:50
do tego co kolega napisal np. przed wyciskaniem na plasko (jezli od tego zaczynasz trening klatki) daj lekki ciezar, tak aby rozruszac przednie aktony barkow, i oczywiscie klatke.

zrob z tym ciezarem (ciezar nie powinien byc wiekszy niz 25-30% CM) ok 15 powt.
Nie wliczaj tego w serie

analogicznie do przysiadow, wyciskania na barki, etc

01-06-07, 23:27
Niedawno gadalem ze znajomum z usa ktory tez lata na silke. Jak poszedlem z nim na trening tu w PL to powiedzial ze Polacy wogole nie umieja robic rozgrzewki. Powiedzial ze powinno sie rozgrzewac najmniej 10 minut, a rozgrzewka powinna prowadzic do lekkeigo zmeczenia i napompowania miesnia. Dopiero wtedy krew zaczyna odpowiednio krazyc i miesien jest ukrwiony. Czyli np. zamiast stac i machac rekoma przez 10 minut lepiej zrobic 2-3 serie malym obciazeniem (50% rekordu), a dopiero po tym przystapic do treningu glownego. Zaczalem robic tak jak mi powiedzial i nastepnego dnia po treningu czuc ze wykonany byl odpowiednio :)