PDA

Zobacz pełną wersję : co by bylo majlepsze dla mnie ??



gromba16
29-05-07, 18:59
witam utworzylem ten temat z powodu ze nie wiem jaki srodek dopingu byl by dla mnie najlepszy. mam nadzieje ze mi doradzicie jaki i z czego cykl byl by dla mnie najodpowiedniejszy. cwicze juz 7 miesiecy i narazie nic nie bralem. i prosze o nie przekonywanie mnie do suplementow. moje dane sa w profilu.

Cielu7
29-05-07, 19:07
po pierwsze trzeba sie odtluscic bo ci cycki sie zwisajace robia czyli wes kup bialeczko wpc i thermo speed i powino byc oki

Duży2
29-05-07, 19:43
No pasowało by coś kupić na spalenie tego tłuszczu ale wszystko przyjdzie z czasem wiem jak jest z koksami że się myśli że Cię roz****oli ale to trzeba mieć już diete ustalaną ale życzę Ci powodzenia pozdro.wiesz czy możesz się odwdzięczyć

oSiŁeK_sNd
29-05-07, 20:16
nie no 4 fotka najlepsza hahahahaha :mrgreen:

lovelas69
29-05-07, 20:17
narazie zrzucilbym pare kilo wagi bo za duzo tluszczu jest... Nie znam sie ale po koksach to chyba jeszcze przybierzesz na wadze a to juz byloby zalosne...
P.S Duzy a co Ty jestes taki harpagan na sogi ?? po to jestes na forum ?? lol zal mi czegos takiego...

gromba16
29-05-07, 21:05
osilek jezeli chcesz sie posmiac to idz do cyrku. ja tu oczekuje konkretnych odpowiedzi.

oSiŁeK_sNd
29-05-07, 21:47
ciebie bym do cyrku wyslal, moglbys bez problemu udawac jakiegos nosorożca albo słonice...ty mi nie bedziesz mowil szczylochu gdzie mam isc zeby sie posmiac lol trzeba bylo takiego groznego z siebie nie robic to bym sie nie smial :mrgreen: wiec uwazaj na slowa bo ja Ciebie nie urazilem tylko po prostu napisalem ze smieszna fota...a jak chcesz konkretnych odpowiedzi to juz je przeciez dostales, co moze mamy jeszcze za Ciebie schudnac ??

Prezydent_1c
29-05-07, 21:59
Weż narazie TSE. A jak o doping chcesz się dowiedzieć to śmigaj do chłopaków z dopingu oni napewno dobrze doradzą ... Ale narazie Zrzuc troche kg wagi !! Chyba że od deci chcesz zacząć :lol:

Młody_00
29-05-07, 22:01
jesli chodzi Ci o doping to chyba winko bylo by dobre. Ale po 1 primo za wczesnie a po 2 nie primo to teraz troche pobiegaj pojezdzij zrzuc pare kilo i wes sie za porzadny trening i kreatynke zarzuc :D pozdro

Kakashi
29-05-07, 22:23
gromba16, temat do zamkniecia !! tutaj sie daje fotki zeby pokazac co sie osiagneło a nie zeby jakis 17 lataek mi pisał jakie ma koksy rzrec!! do dopingu odsyłam tam utwórz taki temat...!!!