PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna wiek



kuchcik_crm
20-04-06, 22:46
mozna brac kreatyny w wieku 15lat??

[ Dodano: 2006-04-20, 22:46 ]
no mozna powiedziec ze 16 ;)

Petiker
20-04-06, 22:53
Tu nie chodzi o wiek,tylko o doświadczenie,dopracowana diete trening itp.Potrenuj jeszcze troche,dopracuj wszystkie szczegóły i dopiero wtedy wes sie za suple.

MADOX
20-04-06, 23:25
kuchcik_crm, a ile juz cwiczysz i czy masz jakas dietke wcielona w zycie

fishe
21-04-06, 14:24
kuchcik_crm, mozesz brac kreatyne branie supli nie ma nic wspolnego z wiekiem tylko czas spedzony na silowni czyli inaczej mowiac jak dluzej cwiczysz mozesz brac kreatyne

Szczep16
21-04-06, 14:55
A co by sie stało jakby sie zaczęło brac kreatyne od początku swoich treningów??

fishe
21-04-06, 15:24
Szczep16, poprostu byly by bardzo male przyrosty i nie dala by ci duzo poprostu strata kasy na poczatku jak zaczynasz cwiczyc to efekty widzisz z treningu na trening bez zadnch supli

vince
21-04-06, 16:43
Szczep16, poprostu byly by bardzo male przyrosty i nie dala by ci duzo poprostu strata kasy na poczatku jak zaczynasz cwiczyc to efekty widzisz z treningu na trening bez zadnch supli
przyrosty były by zdecydowanie duże, tylko to jest marnowanie cyklu, na po czatku wszystko dobrze idzie bez odżywek, a po jakims czasie kiedy miałbys juz mniejsze efekty z treningu kreta mniej by ci pomogła, na poczatku jedzie sie na sucho dopiero kiedy pojawi sie 1 zastój siegasz po takie wspomagacze jak kreatyna..

ziper
21-04-06, 19:51
zapoznaj się z siłownią
naucz się wykonywać poprawni ćwiczenia
zacznij zdrowo jeść

i możesz atakować kreatynę

powodzenia

fishe
21-04-06, 20:30
przyrosty były by zdecydowanie duże, jak on nawet w rece sztangi by nie umial dobrze trzymac

vince
21-04-06, 23:02
Cytat:
przyrosty były by zdecydowanie duże,
jak on nawet w rece sztangi by nie umial dobrze trzymac

no oczywiscie pod warunkiem poprawnej techniki wykonywania cwiczen, o to mi chodziło..

marekk75
24-04-06, 15:41
można brać i w wieku 2 lat ale pytanie czy jest sens. nigdy mi tak nie szło jak na pierwszej kreatynie. ale lepiej poćwicz na sucho conajmniej pół roku

szmerybajery
02-05-06, 16:16
Dobra a teraz pytanie z innej beczki.
Sytuacja wygląda tak : trenuję sobie lekkoatletykę - dystans 400m ppł, zero diety, coś tam na siłce robiłem tak hobbystycznie, ale głównie to nogi (rekord 125kg) na treningach zimowych. I teraz pytanie chciałbym nabrać wyglądu tu i ówdzie głównie taki typ plażowy :mrgreen: Czy jak zaczne brać krete + siłka 3-4x w tygodniu (poza treniolkami z lekkiej) to czy a) bedzie coś z tego :?: b) nie pójdzie mi to na nogi (teraz już siłki na nogi nie robie ale nadal biegam sprinty) :?: c) warto wogóle brać krete na początku PRAWDZIWEJ przygody z siłką :?:

Zaznaczam że chodzi mi o wygląd typowo plażowy

Pozdrawiam
Szymon