PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna i hmb a efekty!



Brian
29-05-07, 18:25
Siemka, zamierzam kupic kreatyne i hmb. zastanawia mnie tylko czy warto tzn czy po miesiecznej kuracji beda jakies efekty czy to tylko wyrzucenie pieniedzy w błoto! kumpel proponował mi sprzedac gainera bo kupił i nie bedzie brał ale czy warto! z góry dzieki za odpowiedz!

Rexsi
29-05-07, 18:27
proponuje kupic gainera i dopiero potem kreatyne kupic a hmb odrzucic;D,kreatyna po 1 miesiacu stazu nic ci nie da

Brian
29-05-07, 18:38
tylko chodzi tez o to ze chce zrzucic troche z tyłka i brzucha i nie wiem dlatego czy gainer to dobry wybór!

Rexsi
29-05-07, 18:40
ja nie jestem profesjonalista ale wydaje mi sie ze HMB na poczatek gowni ci da tak ajk HMbolon i inne

jonasz7
29-05-07, 19:12
Brian, jesteś gruby??
Ile ćwiczysz??
pzdr.

Brian
29-05-07, 19:17
hehehe mam 186 cm wzrostu i waze 83 kg, grupy nie jestem ale troche tłudszczu sie odłozyło na tym co wczesniej pisałem, z czwiczeniem to troche smieszna sprawa bo cwiczyc zaczałem kilka lat temu ale wtedy byłem gówniarz i to bardzo chudy i cwiczyęłm w miare regularnie potem cwiczyłem kiedy sie chciało czyli np 3 miesiące i przerwa i tak dalej:)

jonasz7
29-05-07, 19:22
Możesz połączyć kreatyne i HMB, ale w jakim celu??
pzdr.

Brian
29-05-07, 19:24
znaczy sie ogólnie chce troche poprawic sylewetke a ze nie znam sie zbytnio na sulementach to wybrałem te najpopularniejsze. tak poza tym nie wiem co kupic. nie wiem co z tym gainerem bo jesli chce zgubic brzuszek i dupe to jesc gainera? moze doradzisz co kupic!

jonasz7
29-05-07, 19:27
Brian, kup se TSE i biegaj duuuuużo.
pzdr.

Brian
29-05-07, 19:31
ale co z sylwetka bo w bicu troche malo a na plaze sie nie długo bedzie chciało isc:)

jonasz7
29-05-07, 19:35
ale co z sylwetka bo w bicu troche malo a na plaze sie nie długo bedzie chciało isc:)


No to jak się wstydzisz małego bicepsa to nie idź na tą plazę!!
Trzeba było myśleć wcześniej o plaży, a nie teraz. Teraz to ty tylko możesz se zdjęcia kulturystów pooglądać :twisted:
pzdr.

Brian
29-05-07, 19:39
ale juz nie wiem czy ty serio piszesz, troche czasu do wakacji jescze jest i cos moze by sie dało jeszcze zrobic? co mozna kupic za cene około 150 zł? a własnie i co to jest to tse i na co to?

jonasz7
30-05-07, 11:08
Brian, ja pisze serio!!
Cwicze juz ponad rok na siłowni i nadal nie jestem pewein czy jak wyjde na plaże to będę się bardzo różnił od kolesia który nie ćwiczy!!
Na to trzeba lat!!
pzdr.

tomala999
30-05-07, 17:09
Zadna odzywka nie zrobi z ciebie w 3 tygodnie koksa( bo tyle zostalo do wakacji).. Nie ma tak kolorowo hehe :) Jak bedziesz mocno cwiczyl to moze na nastepne wakacje troche sie polansujesz na plazy.

CreativePL
30-05-07, 21:43
o rany (czytac moj podpis) zaczely sie wakacje, dla co poniektorych i teraz kazdy chc eladnie wygladac :???: kreatyna przeradza sie w mete dla chudych thermo przeradza sie w winko dla grubych a wczesniej mozna by bylo pomyslec i zaczac cwiczyc, kreatyny nie bierz nawet za wczesnie na nia HMB musisz brac ok 2 mce, A co do gainera po co ludize mu go proponujecie co trzyma mnei w przekonaniu ze kompletnie sie nei znacie gainer to tylko uzupelnienie diety czyli czystu suplement

Hopolita15
10-11-08, 23:35
Prosze o pomoc mam 186 cm wzrostu waga 100 kg kolega, który sie na tym zna mi doradził że ma ćwiczyć najpierw na sucho 3 miesiące a później mam brać kreatyne i hmb prosze o jakieś inne podpowiedzi z góry dziękuję

bld
11-11-08, 00:04
kolejny sezonowiec ... kup abgymic i bedziesz krolem plazy
kulturystyka jest sportem dla wytrwalych, nad sylwetka trzeba pracowac latami

u.waw.pl
11-11-08, 01:11
kulturystyka jest sportem dla wytrwalych, nad sylwetka trzeba pracowac latami

Otóż to!

Hopolita15
11-11-08, 11:19
nie chce ćwiczyć sezonowo. Tylko chce zamienić tkanke tłuszczową na mase mięśniową!!!
i wiem że sie nad tym pracuje latami

u.waw.pl
11-11-08, 12:04
Nie da rady zmienić tłuszczu w mięśnie. Tłuszcz trzeba zrzucić, a mięśnie rozbudować.

pan.wiesiu
11-11-08, 13:28
nie chce ćwiczyć sezonowo. Tylko chce zamienić tkanke tłuszczową na mase mięśniową!!!
i wiem że sie nad tym pracuje latami

tak to panu tylko w erze zrobia ;)

a tak serio, to to co zwykle: trening+dieta

pozdrawiam;
wiesiek

*TERRORBLADE*
11-11-08, 21:54
Nie mam sensu kupować czystego HMB tylko na 30 dni ... lepiej zainwestowac w coś innego.
Kup gainera lub aminokwasy do tej kreatyny ( o ile sie już na nią zdecydowałeś )