PDA

Zobacz pełną wersję : strzaly!



Mietek_1
29-05-07, 16:30
Mam pytanie jak bardzo niebespieczne sa sterydy w szczykawkach chodzi mi oto czy jak zle trafi to maze byc ''ded''. A jeszcze jedno to prawda ze strzaly w kontrolowanych ilosciach mniej niszcza niz sterydy do ustne. :neutral:

Jajkoniec
29-05-07, 16:40
Jak robisz strzała to wbijasz igłę w mięsień zasysasz jak poleci do strzykawki krew to znaczy że trafiłeś na żyłę jak nie to znaczy że wbiłeś w mięsień wstrzykujesz zawartość i po sprawie.
Będziesz umiał zrobić.

Sterydy w strzałach są lepsze pod tym względem że działają z pominięciem wątroby i nie niszczą jej.
Jak będziesz brał rozsądnie to będzie ok po cyklu weźmiesz sobie od blok i cacy.

Mietek_1
29-05-07, 16:47
A jakie sa w miare dobre i ile ich trzeba wziasc zeby mialo to sens ale jakas rozsondna ilosc. Jakby trafil w zyle i wstrzyknal to smierc prawda. Ja i tak bym sam sobie nie wbijal tylko wbijal by mi ten gto to juz robil.

Jajkoniec
29-05-07, 16:59
Dużo moich kolegów brało Omke chwalili sobie.
Najpopularniejszym sterydem w strzałach jest chyba deca.
Ja brałem libol-200 i efekt był zaje****y.

Dokładnie nie wiem ile musisz wziąć zależy od organizmu.
Na początek jak chcesz zrób sobie jeden cykl.
Albo mniej i zobaczysz jak będzie.

wolak
29-05-07, 17:20
"Sterydy w strzałach są lepsze pod tym względem że działają z pominięciem wątroby i nie niszczą jej" ----AHAHAHA A TY W POPRZEDNIM POSCIE NAPISALES MI ZE WIESZ CO NIECO O KOKSACH CO TY CZLOWIEKU PIERD****!!!!! sterydy w strzalach sa w niektorych przypadkach efektywniejsze i mniej toksyczne dla watroby!!

Jajkoniec
29-05-07, 18:00
Przecież napisałem że działają z pominięciem wątroby czyli nie są na nią toksyczne :???:
Jaki typ :mrgreen:
Naucz się czytać ze zrozumieniem.

wolak
29-05-07, 18:08
sryp.czyli twierdzisz ze sterydy iniekcyjne "nieprzechodza przez watrobe"?? jezeli tak to jestes niepowazny typie.co za koles niewiesz niedoradzaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

[ Dodano: 29-05-2007, 18:09 ]
a ja napisalem mniej toksyczne wiec ty sie naucz czytac ze zrozumieniem!!

Jajkoniec
29-05-07, 18:46
"Sterydy w strzałach są lepsze pod tym względem że działają z pominięciem wątroby i nie niszczą jej" ----AHAHAHA A TY W POPRZEDNIM POSCIE NAPISALES MI ZE WIESZ CO NIECO O KOKSACH CO TY CZLOWIEKU PIERD****!!!!! sterydy w strzalach sa w niektorych przypadkach efektywniejsze i mniej toksyczne dla watroby!!
Napisałem wyżej dokładnie to co ty tylko że źle napisałem a ty czepiasz się pierdół na pewno w jakimś stopniu na wątrobę w końcu trafiają do naszego organizmu ale nie w takim stopniu jak sterydy doustne.
Nie jestem Alfą i Omegą nie wiem wszystkiego ale ty również więc skończmy tą rozmowę dążącą do niczego.
Nie ma patentu na nieomylność.
Napisz to co wiesz doradź innym jak jesteś taki super podziel się swoją wiedzą z innymi.

wolak
29-05-07, 18:50
Wlasnie to robie...

[ Dodano: 29-05-2007, 18:51 ]

pewno w jakimś stopniu na wątrobę w końcu trafiają do naszego organizmu ale nie w takim stopniu jak sterydy doustne.



Przecież napisałem że działają z pominięciem wątroby

Jajkoniec
29-05-07, 18:56
Poczytaj sobie i mi powiedz czy sterydy w strzałach działają z pominięciem wątroby czy nie.
Ku**a co za debil. :mrgreen:

brodawid
29-05-07, 19:05
Panowie uspokujcie sie :evil:

Mietek_1, cykle sa w podwieszonym czarno na białym wystarczy troche poczytac!!!

Najbardziej toxyczne sa sterydy z grupy 17-alfa sa to głównie orale!
To ze jakis steryd dostaje sie do krwioobiegu z pominieciem watroby nie znaczy ze nie jest toxyczny czy szkodliwy dla niej!!!
Jesdnak prawda jest ze iniekcyjne śa lagodniejsze dla watroby ale wszystkie androgeny sa szkodliwe głównie dla nerek!!

wolak
29-05-07, 21:41
To ze jakis steryd dostaje sie do krwioobiegu z pominieciem watroby nie znaczy ze nie jest toxyczny czy szkodliwy dla niej!!!
i o to mi chodzilo..Sam jestes debil..

tomaszewiak
29-05-07, 21:43
dla ciebie to podstawowe srodki
omo.meta,prolka

Jajkoniec
29-05-07, 21:53
To ze jakis steryd dostaje sie do krwioobiegu z pominieciem watroby nie znaczy ze nie jest toxyczny czy szkodliwy dla niej!!!

No to to ja też wiem :???:

Wyjmujesz coś z kontekstu o czym pisze i mówisz że się nie znam.
Bo źle to zrozumiesz.

vold
29-05-07, 21:59
uspokujcie się :evil:


wolak, masz racje.