PDA

Zobacz pełną wersję : Wiecej pewnosci siebie po biosterol???



grabar500
29-05-07, 16:08
Ja tak jak w temacie chcialem sie zapytac czy od preparatu biosterol wzrasta pewnosc siebie bo przeciez poziom testosteronu sie podnosi to tez powina podniesc sie pewnosc siebie. Z gory dziekuje za odpowiedzi

jonasz7
29-05-07, 16:32
grabar500, nie.
Potym tylko tyle że masz jakby zawsze ochote na trening!!
Ale są duuuuuuuuużo lepsze boostery teststeronu :wink:
pzdr.

gangster
29-05-07, 16:34
Pewnosc siebie wzrasta raczej ogolnie od samego cwiczenia,po tym jak widzisz,ze rosniesz w sile i mase.

grabar500
29-05-07, 16:36
A jakie napszyklad są lepsze? podajcie przyklady? ja mam 16 lat .

[ Dodano: 29-05-2007, 17:32 ]
[quote="grabar500"]A jakie napszyklad są lepsze? podajcie przyklady? ja mam 16 lat . Albo cos mi powiedzcie na zwiekszenie pewnosci siebie . Chociaz mi sie wydaje ze wlasnie testosteron za to odpowiada no ale dobra czekam na wasze odpowiedz.

LUKI
29-05-07, 17:51
zwiekszenie testa w organizmie tez ma wplyw na zwiekszenie pewnosci siebie, wzrasta libido

tomala999
29-05-07, 17:51
Pewnosc siebie wzrasta raczej ogolnie od samego cwiczenia,po tym jak widzisz,ze rosniesz w sile i mase.


Dokladnie tak ! Pewnosc siebie wzrosnie po tym jak juz zobaczysz efekty na swoim ciele i bedziesz sie czul, ze jestes poprostu w formie :) Za boostery testosteronu sie nie zabieraj w tym wieku !

grabar500
29-05-07, 18:01
A dlaczego nie brac sie za testosteron?? przeciez bo biosterol mi sie nic nie stanie.

tomala999
29-05-07, 18:06
masz 16 lat i 2 miesiace stazu i chcesz sie za boostery brac ? no daj spokoj.. po co ci to? Jezeli chodzi ci o pewnosc siebie no to juz ci pisalismy, ze wystarczy poprostu trening..

Prezydent_1c
29-05-07, 18:11
Wiesz co zrób pochodz na siłownie troche i idz się napić czegoś na impreze .. Zobaczysz jak ci pewnośc siebie wzrośnie :lol: :lol: A tak na serio to jak już wyżej ktoś dobrze napisał to samo chodzenie na siłownie poprawia pewnośc siebie.

jonasz7
29-05-07, 19:06
hehe pewność siebie??
Chodzi tobie o sposób bycia czy agresywnym dla otoczenia?? Z tą pewnością we własne siły człowiek się już rodzi albo nie :twisted: Wydaje mi sie że ty, chcesz być maczo.....po co??
Mi wystarczy tylko tyle, że nie musze niczego udowadniać!! Sam robie to dla siebie i już!!
pzdr.

grabar500
29-05-07, 19:40
Tzn. ja nie chce byc maczo ja chce byc tylko taki normalny bo ja jestem jakis dziwny jak mam powiedziec komus cos np. mojego kolege pobil. i ja musze mu cos powiedziec np. " nie rob se tak frajeze" to nawet jakby bylo to jakis laps to ja (powiem mu to) ale bede sie caly trząs ze zdenerwowania i strachu. I chce testosteron zeby nabrac troche pewnosci.

Prezydent_1c
29-05-07, 21:41
grabar500, dziecko drogie to nazywa się agrenalina i jest to normalne zachowanie (na początku). Jestem pewien że mało razy się w życiu biłeś i miałes takich sytuacji więc nie jesteś przyzwyczajony do takiego czegoś a testosteron ci tu w niczym nie pomoże ...

grabar500
29-05-07, 21:55
No malo razy sie bilem to fakt. No ale to byl przyklad do wielu innych zeczy tez by mi sie przydala pewnosc siebie. Chyba jednak wezme ten biosterol.

Prezydent_1c
29-05-07, 22:02
grabar500, on ci nic nie da !! Coś ty się tak na niego napalił to nie wiem pewnie gdzies głupoty jakieś przeczytałeś albo koledzy cię podpuszczają.. A tak naprawde to Biosterol nic nie daje bo jakby podwyższał poziom testosteronu znacznie to by był hormonem na recepte (wiem bo mój tata jest lekarzem więc kłutnia jest zbędna ..). I napewno pewności siebie ci nie doda. Najlepiej zapisz się gdzies na jakieś SW polecam MT i tam pewność siebie ci się podniesie jak poćwiczysz troche.

grabar500
29-05-07, 22:21
Co to jest Sw albo MT?? chyba raczej wezme tak mnie cos kusi

lovelas69
29-05-07, 22:50
grabar sluchaj Ty w tym wieku i tak juz masz bardzo wysoki poziom testosteronu wiec nie powiniens sie za nic takiego brac... strata kasy, zero efektow, i po zaprzestaniu rozregulujesz sobie wlasny poziom...

jonasz7
30-05-07, 11:01
grabar, jak chcesz mieć pewność siebie, to przed stanięciem twarzą w twarz z kolo, który ma dostać w papę walnij se kreche w nocha i startuj do niego!! Napewno będziesz wtedy odważny!!





NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ! ! ! ! ! ! ! !
pzdr.

LUKI
30-05-07, 12:59
No ladnie i tak tu wlasnie radzi moderator. Nic innego tylko pogratulowac takich modow.

dimuborgir
30-05-07, 22:21
zgadzam sie z przedmówca , nie dziwie sie że mod ma tyle postów napisanych , jak cześć z nich jest na tym forum zbędna i na niskim poziomie, pozatym kolega ma poważny problem z sobą , a biosterol mu pomoże w ten sposób , że będzie myślał ze coś wziął dla poprawy pewności siebie , to podziała na jego psychike a nie na poziom testosteronu .

Prezydent_1c
30-05-07, 22:27
SW to sa sporty walki (taki skrót)
MT to Muay Thai (sztuka walki)
A dimuborgir, ma racje ze podziała to na twoją psychike a nie na poziom testosteronu i jak już wyzej pisałem strata kasy ....

lovelas69
30-05-07, 22:56
lol podziala na jego psychike ?? chyba jak sobie to sam wmowi... zal brac w tym wieku jakies tribulusy, biosterole itp. suplementy

Prezydent_1c
31-05-07, 14:32
lovelas69, o to mi chodzi... Wkręci sobie że działa a tak napawde zmieni się jego nastawienie tylko ...