PDA

Zobacz pełną wersję : JAkie suplementy?



roWdy
20-04-06, 20:51
MAM 16 lat i wznawiam trening na silce. Moge zaczac brac jakies suplementy, czy poczekac troche i pocwiczyc na sucho?? Jakie odzywki proponujecie? Moze HMB??

gangster
20-04-06, 20:59
Poczekac i pocwiczyc na sucho.Nie mysl narazie o hmb.Jak juz to uzupelnic diete,jesli ja masz wogole gainerem.

fishe
20-04-06, 21:06
wznawiam trening na silce ile wczesniej cwiczyles i jak dluga miales przerwe ? napisz to nam pomoze w dobraniu dla ciebie jak najlepszego supla :wink:

pakernia.pl
21-04-06, 12:22
Dlaczego wszystcy się tak uparli na HMB??? Ja uważam, że warto :razz: Co do supli, proponuję jakieś odżywki węglowodanowo-bialkowe, bo tu napewno są braki, polecam te:

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=33&products_id=552

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=33&products_id=525

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=33&products_id=549

pozdrawiam ;-)

gangster
21-04-06, 14:26
Dlaczego wszystcy się tak uparli na HMB??? Ja uważam, że warto :razz: Co do supli, proponuję jakieś odżywki węglowodanowo-bialkowe, bo tu na pewno są braki, polecam te:

On powraca po przerwie,wiec hmb jest mu niepotrzebne,zeby byl efekt trzeba je dlugo jesc najlepiej z kreatyna a drogo to wychodzi.

vince
21-04-06, 18:11
pakernia.pl, nie znasz jego stosunku wagi do wzrostu ani celu treningu a juz polecasz gainery, poza tym magnuma nie polecam, olimp dobry wybór..

bosss
22-04-06, 01:25
dla mnie olimp to przereklamowany jest
takie moje zdanie.
a hmb to fakt trzeba na dluzsza mete brac co tak to efektow nie bedzie.

MADOX
22-04-06, 13:43
pakernia.pl, zgadzam sie z toba hmb jest dobrym suplementem tylko tzeba go umiec stosowac a co do tego ze tzba duzp go zjest to jest prawda minimum to jakies 200 tab najlepiej około 300 tabletek

Jose
22-04-06, 16:17
200 tab najlepiej około 300 tabletekrozne kapsy maja rozna pojemnosc... nie mozna tego w ten sposob okreslic...

fishe
22-04-06, 17:20
conajmien po 3 miesiacach stosowania HMB bedzie widac jakies efekty niestety

scuter
22-04-06, 20:08
jesli na mase to polecam gainer np. mass xl 4,8kg-128zl od treca i +glitamine max 300tab.-95zl od oilmp . u mnie po miechu jakies 6kg do przodu

roWdy
23-04-06, 01:22
wiec tak, moje dane: 16 lat, 78 kg, 190 cm . Cwiczylem: wrzesien-pazdziernik (lecialem na kreatynie) , miesiac przerwa, listopad-luty-cwiczylem an sucho, no i od polowy lutego do dzis przerwa. Chce pozbyc sie tluszczu z miesni no i wyrzezbic sylwetke. Dieta by mi sie przydala no i myslalem o jakichs lekkim suplach.

Raskus
23-04-06, 01:58
Drogi autorze :shock: :shock: załamuje się czasem :wink: Suplementy to wyłącznie uzupełnienie diety, chyba że chodzi o jakieś wyjątkowe suple... zainwestuj w diete dopiero sięzbierz za kupno odzywek. Kupując odżywki bardzo wazbne jest abyś miał diete oraz odpowiedni staż jako trenująca osoba. Jeśli już masz dośc dobnry staż kupujesz sobie ta pierwsża odżywke. Jaka ona powinna być? Taka jaka Ci najbardziej pasuje, ale powinieneś sobie kupić jak najsłabsza odżywke, co zapobiegnie postawieniu sobie jakiejśbariery przed kolejnymi odzywkami. Mówie tutaj o czymstakim, żej ak bys kupił np. Nitro2 jako pierwszą swoj odżywke i przy zakupie jakiejś słabszej odzywki- nic by Ci ona niep rzyniosła poza stratą pieniędzy(chyba niezbędnych). Rozumiesz?

pakernia.pl
24-04-06, 02:40
Po pierwsze primo i tu mnie ktoś pewnie poprze... Olimp jest dobrą firmą!
Po drugie primo HMB trzeba stosować 3 miesiące... no i oki... a ktoś konkretny wierzy, że można mieć zajefajne efekty po 7 dniach brania supli albo treningu??? Mam sklep z suplami, ale kitu typu "stary weź se ten produkt i po 3 dniach masz lapę jak Arnold" to bym nawet na ostrej bani nie napisal!!! Nie rozumiem tematu, zakladam, że nikt z Was nie ćwiczy tylko przed wakacjami, żeby laski na Dominikanie wyrwać...

Jose
24-04-06, 02:48
zakladam, że nikt z Was nie ćwiczy tylko przed wakacjami, żeby laski na Dominikanie wyrwać...oj myslisz ze możesz być w błędzie....
sezonowe leszcze :mrgreen:

marekk75
24-04-06, 16:48
hmb jest dobre ale jako dodatek do innych odżywek, jest dobre bo zapobiega przetrenowaniu a w twoim wieku jak się jeszcze nie wie dobrze jak ćwiczyć to częste zjawisko ale zbytnich przyrostów nie powoduje jak masz sporo kasy na odźywki to możesz kupić. jest też wskazane jak robisz regeneracje albo rzeźbe bo zapobiega spadkom

roWdy
24-04-06, 19:12
no DObra rozumiem. Wszyscy odrzucili dla mnie narazie HMB. A co z białkiem? jakas serwatke dla zwiekszenia efektu? I JA NIE CWICZE SEZONOWO !! Przerwalem treningi tylko dlatego bo nabawilem sie bardzo powaznej kontuzji nadgarstka. A teraz (jak wiadomo dla moich rowiesnikow) tornado w szkole konczy sie wlasnie w maju dlatego powracam do cwiczen. POZDRO !

marekk75
24-04-06, 22:38
Serwatka jest po to żeby uzupełnić diete w białko jest to dobra rzecz bo to właśnie z białka rosną mięśnie, ale pamiętaj, że dobra dieta to podstawa a suplementy to uzupełnienie.

roWdy
24-04-06, 23:50
DObra rozumiem. Kupie jakas serwatke lub cos w tym stylu (co mi sprzedawca doradzi) i oczywiscie dobiore sobie jakas dietke i plan treningow. DZIEKI ZA POMOC !!

POZDRO !

Jose
25-04-06, 01:50
Kupie jakas serwatke lub cos w tym stylu (co mi sprzedawca doradzi)tego bym akurat nie robil... nie sluchalbym sie sprzedawcy bo oni zazwyczaj wciskaja to co chca sprzedac... mowie tu o sprzedawcach w sklepach w miescie np...

pakernia.pl
25-04-06, 02:01
:lol: dobrze, że ja tego nie napisalem ;-)

Jose
25-04-06, 02:04
roWdy www.pakernia.pl :) na gg dowiesz sie wszystkiego co chcesz a na produkt bedziesz czekal max 48 h... a dostaniesz jeszcze - 10% i do tego nie zostaniesz napewno zrobiony w bambuko ;)
a wiec ... zapraszam ;)

fishe
25-04-06, 18:51
co do bialka to wezmiesz jakie uwarzasz i najlepiej skontaktuj sie z pakernia.pl oni ci tam doradza tanie i dobre bialko temat zamykam