PDA

Zobacz pełną wersję : Plan na ogolno-rozwojowy



kamilj
29-05-07, 13:47
witam,
Moja przygoda z silownia zaczela sie juz dobre kilka lat temu jednak mialem czeste przerwy. Chcialem poprosic o ocene mojego planu osoby, ktore ciagle cwicza i zjadly na tym przyslowiowo zeby, ewentualnie prosze o podpowiedzi. Do dyspozycji na silowni mam lawke zwykla i ze skosem, drazek, wyciag dolny i gorny, sztange hantle.
Cwicze 3 razy w tygodniu w poniedzialki, srody i piatki, a pozostale dni biegam po okolo 20-30 min.
Na kazdej sesji treningowej cwicze obwodowy, robie 6 obwodow,powtorzen w serii po 10 a mianowicie:
1 i 2: lawka prosta, biceps w oparciu o udo, barki wznosy ramion, plecy sciaganie drazka do klatki, triceps na wyciagu, nogi przysiady ze sztanga

3 i 4: lawka z glowa w dol, biceps uginanie przedramion na zmiane stojac, triceps zginanie w podporze o lawke, barki wznosy rak z przodu, plecy przyciaganie sztangielka do klatki w opadzie, nogi przysiady ze stzanga

5 i 6: lawka skosna, biceps zginanie mlotkowe, barki wyciskanie sztangielek w siedzeniu, triceps wyciskanie francuskie siedzac, plecy szruksy sztanga, nogi jak wyzej

co sadzicie o takim planie???

[ Dodano: 29-05-2007, 21:10 ]
kurcze szkoda ze nikt nci nie napisal :/