PDA

Zobacz pełną wersję : Ból w plecach..



pkmh
29-05-07, 07:23
mam taki problem, zawsze po brzebudzeniu odczuwam ból w dolej czesci plecow..trwa on nie dlugo ale jest dokuczajacy...nie wiecie czym to jest spowodowane? tak sobie ostatnio pomyslalem ze to moze przez robienie brzuszkow?? teraz zrobie sobie ze 2 dni przerwy w brzuchach i zobacze..ale to moze byc przez to?jak myslicie?

polo
29-05-07, 14:17
może poprostu masz złe łożko albo jak śpisz leżysz na plecach i kręgosłup jest nadmiernie wyciągnięty przez noc, poleca sie spać na boku

Jajkoniec
29-05-07, 15:22
Może ci się mięśnie po nadwerężały albo masz coś z kręgami.
Mnie też boli dół kręgosłupa ale to przez strzelanie z niego :)

Gures1
30-05-07, 23:21
a powiedz czy moze jest to takie uczucie jak bys czul taki scisk jak by cie cos gniotlo i miazdylo??czy raczej klocie bol punktowy

waichwaich
31-05-07, 00:09
idz do lekarza on bedzie wiedzial co ci doleka plecy to nie zarty

pkmh
31-05-07, 07:27
a powiedz czy moze jest to takie uczucie jak bys czul taki scisk jak by cie cos gniotlo i miazdylo??czy raczej klocie bol punktowy

Hmm...Trudno powiedzic, napewno mnie nie kluje ale nacisku tez chyba nie mam, to jest taki "typowy" bol przy nachylaniu albo za mocnym wyprostowaniu sie (wygieciu) trwa to jakies 20 min po przebudzeniu a pozniej znika...

polo
31-05-07, 15:07
jak boli tylko po przebudzeniu to związane jest za spaniem w krzywej pozycji jakwcześniej napisalem

pkmh
31-05-07, 19:56
staram sie spac prosto ale wiadomo jakto w nocy :razz: a jak powinno sie spac? na plecach, brzuchu czy na boku?

Robalo
31-05-07, 21:58
Ja też codziennie odczuwam ból po przebudzeniu ale to z prostego powodu złe ułożenie podczas snu spróbuj raz spać na brzuchu lub na boku a myślę że ból zniknie bo gdyby to było coś poważniejszego to byś czuł ten ból przy innych czynnościach.

polo
01-06-07, 14:36
śpij na boku a nie na plecach bo jak na plecach to zabardzio rozciągasz kręgosłup i cie boli ranu