PDA

Zobacz pełną wersję : L-karnityna + HMB ? A moze cos innego? Moze bialko? Pomozcie



Daffcia
20-04-06, 18:58
Witam!
Zaczne ogolnie o mnie:
Z silownia mam stycznosc od ok. 2 lat, ale chodzilem bardzo nieregularnie z duzymi przerwami! Lacznie moze z 7-8miesiecy...
Przez ok. 2 lata schudlem dobre 30kg Obecnie waze ok. 83kg i mierze ok. 182cm
Ale niestety jeszcze troche z brzuszka pozostalo :/
Biore l-karnityne juz prawie rok i mysle by dokupic do niej jeszcze HMB....
Obecnie od 2 miesiecy cwicze regularnie i mam zamiar jeszcze conajmniej do pazdzernika pocwiczyc - a potem to juz od planu zajec na uczelni zalezy :/
Co sadzicie o takim polaczeniu?
Bo slyszalem ze biorac HMB trzeba jesc duuuzo bialka - ok. 2g na 1kg wagi! Czy to prawda? Bo mzoe do tego jakas odrzywke bialkowa dorzucic?
Ale niestety nie mam za duzo kasy - to raz, a dwa - bardzo boje sie przytyc.. wole z czegos zrezygnowac, byle by nie wygladac tak jak kiedys
A moja dietka wyglada tak:
sniadanie - 3 lub 4 skibki ciemnego chleba z serem topionym, szynka lub jajkiem
obiad - piersi z kurczaka gotowane, lub mielone z szybki gotowane + surowka
dojadanie: warzywa, owoce (np. groszek, pomarancze, jablko, ananas) lub jakies tam inne rzeczy!
Slodycze - w ogole! I od dzisiaij sobie tez postanowilem ze do wakacji alkoholu nie tkne!
Zalezy mi na tym by zrzucic brzuszek + wyrzezbic dobrze to co mam!
nie zalezy mi na jakiejs super sile lub ogromnych miesniach... po prostu chcialbym przyzwoicie wygladac na wakacjach Sadzicie ze dam rade w 3/4 miesiace chodz troche sie doprowadzic do pozadku?

fishe
20-04-06, 20:49
zacznij aeroby robic 2 razy w tygodniu po 20 min i co tydzien dodawaj kilkanascie minut a napewno zobaczysz roznice

tomek.
20-04-06, 21:04
juz tendencja sie na tym forum stało że zadający pytanie nie odszymuje tej odpowiedzi której by chciał dostac

wiem że dieta trenig są wazniejsze ale to pytanie zostało zadane w dziale suple!! nawet w temacie jest pytanie...

fishe
20-04-06, 21:08
tak ale suplami nic nie zdziala niestety hades, musi miec ujemny bilans kaloryczny i do tego aeroby a pozniej suple moga pomoc ale i tak nie wiele

tomek.
20-04-06, 21:19
tak ale post jest w diecie powinieneś najpierw odpisac na jego pytania, jako mod supli rozpisac co tam chce a jak już tu wszystko załatwi to go do innego działu wysyłaj.

po co pisac w suplach o diecie?

fishe
20-04-06, 21:32
o co pisac w suplach o diecie? ale on wogole nie dal tematu do diety a od diety zalezy czy on przytyje czy nie :wink:

tomek.
20-04-06, 22:20
po to mamy rozgraniczenia na działy żeby pisac i pomagac w nich na temat

jak kolega bedzie chciał diety to skoczy do zizu ale jak jest tutaj to chce sie dowiedziec coś o suplach!!

wrona160
20-04-06, 22:22
kup sobie jakiegoś spalacza np.TSE olimpu

Daffcia
20-04-06, 22:40
Chodze na silke 4 razy tygodniowo (mam trening na rzezbe) - po kazdej staram sie jezdzic na rowerze ok. 30min - ale nie zawsze mi to wychodzi :P:P Ale wiadomo jakie jest zycie;))
Diete mam od 2 lat i jadam tak:
-sniadanie: 3 skibki chleba z serem, szynka lub pasztetem
-obiad: 4 klopsy z mielonego z szynki gotowane lub piers z kurczaka gotowana + surowka
dojadanie: owoce lub warzywa (jablka lub pomarancze lub anansy lub groszek) lub cos takiego jak najmniej kaorycznego!!
Slodyczy nie jem w ogole, Postanowilem sobie ze alkoholu tez nie tkne do wakacji i tak samo staram sie nie jesc nic na noc!!
Uwazam ze wsyztsko jest idealnie i chcialbym po prostu do tego jakies suple dokupic!! Biore l-karnityne od roku i dzieki niej mi sporo z brzucha zjechalo...
Ale nadal chce troche zjechac z brzucha + wyrzezbic cialo...
Jakie suple polecacie?? Mysle nad zmiana l-karnityne na thermo fat burnera i do tego HMB lub jakies bialko... co polecacie dla mnie??????

ziper
20-04-06, 22:57
ze spalaczy polecam Thermo Speed Extreme Olimpu - tani i skuteczny

przydałaby się odżywka białkowa bo w diecie za duzo białeczka nie widzę
swoją drogą dieta kuleje i to mocno, ale to nie ten dział

pozdrawiam

pakernia.pl
20-04-06, 23:05
moja propozycja to: Night Protein Blend z Treca na noc, Perfect Whey Protein z Treca na dzień, Thermo Fat Burnera z Treca no i dietę ;-)

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=31&products_id=203

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=31&products_id=352

http://sklep.pakernia.pl/product_info.php?cPath=35&products_id=215

pozdrawiam

ziper
20-04-06, 23:14
też dobra propozycja

Daffcia
20-04-06, 23:20
No dobra, ale juz nie bede zakladal nowego tematu w diecie...
A co mi polecasz zmieniac? To nie jest zadna dieta na silke, ani nic - po prostu postanowilem 2 lata temu duuuzo schudnac i zaczalem powoli - najpierw bez slodzyczy, potem bez kolacji itd itp i doszedlem do takiego staniu jaki jest ;)
3 skibeczki sniadanie, mieso i surowka na obiad i jakies dojadanie malokalorycznych rzeczy jak jestem glodny! Do tego mineralka i nieraz sie skusze na cos bardziej kalorycznego ;)
Co bys mi doradzil zmienic??
Bo ja powaznie wole sobie odmowic ogromnych miesni, lub full innych rzeczy byle by nie wygladac jak kiedys :(:( Kiedys wazylem 113kg a mialem tak jak teraz 182cm.. teraz mam 82kg i nadal chce troche zrzucic!!!

fishe
21-04-06, 15:31
Daffcia,
Kiedys wazylem 113kg a mialem tak jak teraz 182cm.. teraz mam 82kggratuluje bardzo duzo schudles jak sie chce to wszystko jest mozliwe jak chcesz diete to zaluz w dziale dieta temat bo moze mod od diety tutaj tak czest nie zagladac jak w swoim dziale a tam napewno dostaniesz fachowej odpowiedzi