PDA

Zobacz pełną wersję : bol karku



lukemaster
28-05-07, 20:41
elo dzisija zacząłem robic a6w i mam pytanko czy to jest normalne ze boli mnie kark..??

AdRiAn
28-05-07, 21:32
po jaki ciul zakladasz 2 takie same tematy ?

przyczyna twojego bolu karku moze byc to, ze gdy trzymasz rece na nim naciskasz za mocno, innej przyczyny sie nie doszukalem. Jezli boli Cie glowa to znaczy ze zle odddychasz...

pozdro,

CreativePL
28-05-07, 21:47
wydaje mi se ze podnosisz tulow za pomoca rak a nie brzucha dlatego

lukemaster
28-05-07, 23:11
załozyłem 2 przez przypadek...a włąsnie jak sie chce podnies i trzymam te 3s..to przy spięciu mięsni spina mi sie kark i tak jakby skurcz czy cos takiego

Wodzek
29-05-07, 14:12
A sproboj wziasc rece na klate , na krzyz, i wtedy rob te cwiczenia, chociaz do 6 waidera nie wiem czy bedzie dobre :smile:

Prezydent_1c
29-05-07, 18:08
hehe ... to może być też od czegoś innego ;) Jak zaczynałem chodzić na MMA to tez mnie bolał od leżenia na ziemi z samym karkiem uniesionym w górze (ci którzy wiedzą coś o tym o załapią o co mi chodzi - ta pozycja jest przy gardzie ale na ziemi). Boli cię kark z przodu z boku czy z tyłu ?

lukemaster
30-05-07, 14:29
z boku mnie bolał ale juz jest wpozo dzisiaj 2 ddzien robie...a jeszce mam pytanko czy jak robie a6w i będe sporo jadł...bo ogólnie zaczałem duzo jesc to wyjdzie mi kaloryfer czy nie??

[ Dodano: 02-06-2007, 13:18 ]
mam jeszce jedno pytanie doyczace a6w ..czy jak będe cwiczył co dziennie to nie przepale mięsni brzucha??bo oprócz tego jescze robie brzuszki na siłce 2 razy w tyfgodniu...i nie wiem bo brzuch tez powinien sie regenerowac...?