PDA

Zobacz pełną wersję : HMB



wojtek21
28-05-07, 17:41
WITAM. mam pytanie czy hmb mozna brac przez caly czas czy trzeba zrobic jakas przerwe? jesli potrzebana przerwa to jak dlugo?

Arnik
28-05-07, 20:30
można brać ile wlezie ale conajmniej 2-3 miesiące

nowin
28-05-07, 20:32
antykatabolik można brać bez przerwy
pzdr

jonasz7
29-05-07, 16:36
wojtek21, jak masz problemy ze zbieraniem masy, a właśbnie ja budujesz to zostaw to w spokoju!! A jako antykatabol kup se glute i BCAA.
pzdr.

LUKI
29-05-07, 17:53
jonasz bcaa to nie jest antykatabolik

jonasz7
29-05-07, 19:07
jonasz bcaa to nie jest antykatabolik

hehehe udowodnij!!!!
A co to według ciebie jest antykatabolik??
pzdr.

LUKI
30-05-07, 00:19
Zle mnie zrozumiales, bcaa jest slabym antykabolikiem i malo ekonomicznym, dajacym efekt w wiekszych dawkach, ponadto branie na noc jest bez sensu, przydaje sie tylko w okolicach okolo treningowych, kiedy bardzo nasz organizm potrzebuje szybko tej energii. To jaki to antykatabolik?


I nie pytaj sie czy wiem co to jest antykatabolik

jonasz7
30-05-07, 10:55
jonasz bcaa to nie jest antykatabolik

hehe a jak inaczej to zrozumieć??!!
Tak, masz rację BCAA przed i po treningu, a na noc to glutamina (dokładnie to petyd glutaminy bo jest wolniej wchłaniany!).


I nie pytaj sie czy wiem co to jest antykatabolik

Oj chyba jednak nie wiesz do końca, a się czepiasz. I na przyszłość nie poprawiaj mnie!!!!!
pzdr.

LUKI
30-05-07, 12:57
Roznica miedzy nami jest taka ze Ty wiedze zdobywasz z przeczytananych artykulow, ja z wlasnego doswiadczenia, ponadto masz chyba 18 lat, a ja 24, Twoj staz treningowy to pewnie 2-3 lata, moj 8 lat.

lovelas69
30-05-07, 13:02
luki to co proponujesz jako dobry antykatabolik :twisted: ??
P.S Ja juz biore bcaa 3 miech i jestem zadowolony...

LUKI
30-05-07, 13:24
Ja tez uwazam bcaa za dobry suplement i przydatny, chociaz bardzo duzo osob uwaza je za zbedne. W sumie potrzebny jest w momentach kiedy organizm wytraca resztki glikogenu czyli podczas treningu silowego. I weiele ludzi skoro maja dobra diete rezygnuje z tego suplementu. Chociaz ja osobiscie lepiej sie czulem na treningu i ogolnie po treningu tez. Minusem jest cena, a bcaa nasz organizm nie wytwarza wiec trzeba dostarczac je z zewnatrz..
Bcaa tez przy kupowaniu musimy konkretnie sprecyzowac, mianowicie czy chodzi nam o budowe masy czy wytrzymalosc, gdy treningi nastawiamy na budowanie masy to musimy wybierac z wieksza zawartoscia leucyny z kolei jezeli wytrzymalosc to - izoleucyny, ale spokojnie pisalem tylko w ramach ciekawostki ale to nie ma zbyt duzego znaczenia

antykatabole jakie polecam to glutamina, hmb, nie opuszczanie posilkow, twarog na noc, w mniejszym stopniu tauryne ale tez moze sie przydac


Jonasz ja wiem ze tutejsi moderatorzy sa najmadrzejsi ale jezeli trzeba bedzie poprawiac to bedzie sie poprawiac. Co do bcaa to jak chcesz podesle Ci fajny artykul i zobaczysz co mialem na mysli.