PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie..



pastianbb
28-05-07, 08:48
Witam
Mam 16 lat i chcialbym zaczac cwiczyc. Do tej pory nie cwiczylem jeszce nigdy. Zalezy mi w sumie tylko na bicepsie. Chcialbym abyscie mi poradzili w co sie mam zaopatrzyc ( hantle sa dobre ? ), bo na razie nie mam nic. Chcialbym jeszcze porade jakie moglbym na ta chwile do cwiczen zazywac Suplementy i odżywki.
z gory THX
pozdrawiam

lovelas69
28-05-07, 09:03
lul suplementy i odzywki chesz jak tylko masz zamiar cwiczyc biceps omg :/- reke sobie dopompujesz (choc watpie) a zreszta co zrobisz ?? omfg no comment
P.S Ludzie poczytajcie troche forum co i jak albo jakies strony bo takie pytania sa zalosne...

waichwaich
28-05-07, 10:51
nie cwicz tylko bicepsow bo to nei ma sensu a pozatym glupio wyglada :p bedziesz mial w klatce 90 cm a w bicepsie 47 to sie laski z ciebie beda smialy lol ja tez kup sobie laweczke sztangielki i narazie powinno ci starczyc jak zaczniesz z tym i bedizesz chcial to cie ciagnie tak ze potem bedizesz wiedzial co kupic suple odrazu odpadaja:) pozdro i przemysl to jeszcze :)

CreativePL
28-05-07, 15:14
na pcozatek to pochodz 2miesiace na silownie i zobacz czy dasz rade cwiczyc czy zawsze znajdziesz czas, i przez te 2miesiace jed planem ogolnorozwojowym ktory masz podwieszony u gory w tym dziale