PDA

Zobacz pełną wersję : 2 czy 1?



pw
28-05-07, 07:14
Jak lepiej na starie trenować? Z priorytetem na masę
Dwa razy czy raz w tygodniu?

Dwa razy wyglądałoby tak
Pon i Czw Klata Bary Tric
Wt i PT Nogi plecy Bic

A jeśli raz to
Pon Nogi Plecy
Wt Barki KLata
Śr Tric Bic

Nie piszcie mi o łączeniu tylko jak lepiej mi wyjdzie na przyroście masy?
Mój staż: 1 miesiąć

CreativePL
28-05-07, 15:15
1miesiac...robiles ogolnorozwojowke? nie zaczynaj treningu z priorytetem, jak twoj staz jest prawie zerowy.

AdRiAn
28-05-07, 15:35
wiecej nie znaczy lepiej w tym wypadku... rob narazie wszystko po razie, ew niedociagniecia beda widoczne jak nabierzesz nieco masy, wtedy bedziesz sie zastanawiac co poprawic i ew. dowalic 2razy w tygodniu jedna partie...

zmien to polaczenie, bo mnie zrazilo troche...

pw
28-05-07, 22:33
Adrian nie wiedzisz że masz dwa do wyboru? Które półączenia Cie zraziły? Wiem że w 1 planie połączenia są do dupy a drugi już normalka. Drugi plan polecił mi zawodowy instruktor z stażem 20lat a nie mogłem dłużej pogadać więc pytam tutaj.

Robiłem pierwszym planem i nabrałem masy,siły a dziś pierwszy dzień tym drugim zrobiłem i też ładnie weszło anwet lepiej powiem ;-) Chciałem tylko wiedzieć co Wy na ten temat myślicie bo kazdy mi gada żeby raz w tygodniu opartię robić:|

Robalo
28-05-07, 22:42
Powinieneś wypróbować tutaj nikt nie znajdzie złotego środka dla każdego każdy ma inny słaby punkt i inaczej na niego działają poszczególne ćwiczenia ja myślę żebyś na razie robił wszystko jeden raz ale dokładnie i dobrze technicznie a potem sam będziesz widział co trzeba umocnić zrobisz jak będziesz chciał ale taka jest moja rada:P Pozdro

AdRiAn
29-05-07, 19:04
teraz tak :

rob raz w tygodniu kazda partie, hmm co do nog z plecami to sam powinienes wiedziec,

miedzy treningiem pon. a wtor. powinien byc dzien przerwy,

moja propozycja :

pon klatka barki
sroda plecy biceps
piatek nogi triceps