PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o rozpisanie diety



klimek
27-05-07, 02:15
Witam. Zwracam się z prośbą o rozpisanie diety. Mam 18 lat, 180cm wzrostu i waże ok 55kg. Jestem ektomorfikiem, mam bardzo szybki metabolizm. Dietka powinna być pożądnie dobrana, o dodatkowy tłuszcz jakby co się nie martwie. WPC80, węgle i glukoze (ze względu na chyba najłatwiejszą dostępność i przystępną cene tego cukru) mam pod ręką, więc w diecie można je uwzględnić. Jeśli można to prosze o rozpisanie diety takiej którą łatwo i szybko można sporządzać, noi oczywiście jest tania:) Prosze także - o ile to możliwe - o podopisywanie cen za składniki do tej diety. Z góry dziękuje za odpowiedź.

CreativePL
27-05-07, 02:30
moze jeszcze panu wydrukowac lub cos? i co myslisz ze ktos bedzie siedzial i sie meczyl zeby napisac ci diete odpowiedz brzmi NIE poczytaj cokolwiek o diecie w tym dziale cale multum informacji napisz cos sam a my ci to poprawimy :!:

klimek
27-05-07, 13:57
Po pierwsze - poprosiłem (na *** rozpisali mi to dokładnie tak jak chciałem), po drugie - te dietki które dotychczas robiłem nic nie dają... Mam straszliwie szybki metabolizm i wszystko czego próbowałem na nic się nie zdało. Pozdrawiam

CreativePL
27-05-07, 18:53
wycenzurowano ale zapewne chodzi o S F D, wiec skoro tak ci ladnie rozpisali i tak jak chciales poco prosisz nas? po 2 nikt nie bedzie ci sie meczyl godzine zeby poznej bylo "dzieki łap soga", radze wtliczyc dokladnie zapotrzebowanie kaloryczne B, WW ,T i wtedy ukladasz diete..

CreativePL
27-05-07, 18:53
wycenzurowano ale zapewne chodzi o S F D, wiec skoro tak ci ladnie rozpisali i tak jak chciales poco prosisz nas? po 2 nikt nie bedzie ci sie meczyl godzine zeby poznej bylo "dzieki łap soga", radze wtliczyc dokladnie zapotrzebowanie kaloryczne B, WW ,T i wtedy ukladasz diete..

klimek
27-05-07, 23:46
Wszystko ok. W tym problem że - jak już napisałem mam strasznie szybki metabolizm. Wszystko co zjem momentalnie wychodzi ze mnie:) Jeśli ktoś zna sposób, po prostu napiszcie czy można jakoś metabolizm spowolnić...

CreativePL
28-05-07, 00:26
korek w ekhem i jedziesz;] moze cos ciezko strawnego ?

klimek
29-05-07, 18:48
Korek korkiem, heh. Wystrzele go;P A jak chodzi o ciężko strawne rzeczy - nie jest to zbyt zdrowe... Rozmawiałem z dietetykiem sportowym. Ma mi rozpisać dokładną dietę, obliczyć koszta i przesłać. Nażremy się i zobaczymy:)