PDA

Zobacz pełną wersję : trening na lato!!!



modelos
25-05-07, 20:05
witam zbliża sie pomału lato i gorące dni :( taki jak np. dzieiejszy :P i mam pytanko !!bo pogobno w taka pogode nie mozna sie przesilac czy to prawda??a jesli tak to moze podacie mi jakis plan na 3-4 dni pozdro :)

CreativePL
25-05-07, 21:05
1 slysze ze nie mozna sie przemeczac w lato... to co kulturysci w lato nie cwicza :lol: ?

Gures1
25-05-07, 22:06
trzenba cwiczyc trzeba!!!inaczej spadki murowane.mimo ze istnieje pamiec miesniowa ale chyba nikt w lato nie cjhce zle wygladac.przede wszystkim pamietac trzeba o odwodnienie*nalezy pic wode praktycznie ciagle,nawet kiedy nam sie jej pic nie chce-to bardzo wazne).w okresie letnim donbrym pomyslem byloby lekkie roztrenowanie okolo 3 tygodnuiowe.z pewnoscia kazdy zalapal by swierzosici no i dla miesni odpoczynek taki jest wskazany

VegetaSSJ3
26-05-07, 08:28
W lecie sie troche gorxzej cwiczy ale za to lepiej sie miesnie rzezbia bo sie ostro pocisz a mi to dodaje powera jak jestem caly mokry

DoDiK_29
22-01-08, 15:08
wedlug mnie w lato sie wlasnie najlepjej cwiczy - szczegolnie w wakacje bo mam duzo czasu. Zawsze w lato jakos jestem w najlepszej formie :P

lesiu
23-01-08, 00:40
w lato sie robi rzezbe a w zime mase zeby to nasze cialo ladnie wygladalo:)

lo3
23-01-08, 00:52
w lato sie robi rzezbe a w zime mase zeby to nasze cialo ladnie wygladalo:)


taka regulka na forum krąży czy co ?

lesiu
24-01-08, 02:50
niee bo zreguly na lato chce sie ladnie wygladac a na zime sie masujesz zeby na lato miec z czego urzezbic i to pozniej ladnie bedzie wygladalo i latwiej bedzie ci pozniej rzezby nabierac i duzo szybciej bo bedziesz mial mniej tnkanki tluszczowej i taki tok ciwiczen juz jest od dawien dawna stosowany;)

Paluch
24-01-08, 13:42
hola, Panowie, jakie lato? Druga polowa stycznia, srodek zimy... do lata jeszcze pol roku zostalo ;-)