PDA

Zobacz pełn± wersję : klata



baddayla
25-05-07, 18:38
Mam taki problem bardzo duzo zrzucielm z wagi i jestem chudy:)nawet se brzuch wyrzezbilem:) Wszystko fajnie tylko na klacie zostalo mi trochę tluszczu. Czy sprezyny i pompki pomog±? Dzięki za odpowiedz. Bede robil duzo powtorzen i seri tak jak na rzezbe i cwiczyl codzienie

AdRiAn
25-05-07, 18:52
rece opadaja juz... nie no nie mam wyjscia, napisze ten arktykul i go podwiesze i kazdy kto pozniej napisze ze bedzie cwiczyl na rzezbe czyli codziennie i po 20 powt dostanie bana !!!!

nie iwem jak juz tlumaczyc,

Gures1
25-05-07, 19:08
no zanim ten artykul napiszesz to ja koledze doradze.mowisz ze masz sporo tluszczu na klatce tak???hmm...byc moze to poprostu to zwisla skora?wedlug mnie powinienes popracowac nad masa.ale adrian byc moze robil on redukcje a nie rzezbe??tego nie wiesz.uloz sobie dobrego splita i powodzenia.zapraszam do dzialu dietetyka takze

baddayla
25-05-07, 19:19
Wiesz co rzeczywiscie sprawdzilem solidniej i to moze rzeczywiscie skora. Jak zlape to baardzo się rozci±ga a jak przycisne to czuc twarde kosci. To moze wiec byc skora. A jakie s± sposoby na skore:) masa czy ogolne rozciaganie pomoze? Glupie pytanie jak na pewno odroznic co to jest:)?