PDA

Zobacz pełną wersję : KTP CREATINE itp



Bartez
25-05-07, 16:00
Siemka własnie zaczołem cykl z kreatyną i prosze o wasze opinie na temat czy dobrze ją połączyłem z odpowiednią odżywką

No wiec zakupiłem

KTP CREATINE(200caps) + Whey Pro Gainer 4000.

aha jeżeli mieliscie doczynienia z tą odżywką to prosze o komentarze czy jest dobra czy zła itp pozdrawiam

tice
25-05-07, 16:02
ja polecam ci dokupić jeszcze dextroze z olimpu przyspiesza dzialanie creatynki

Bartez
25-05-07, 16:07
Kurde to troche schrzaniłem sprawe . No bo jak wyżej pisałem zaczełem juz cykl z kredką i nie wiele juz mi zostało tak na 12 dni :) a gainerka jeszcze sporo zostało. Ale odczekam 4 tygodnie i dokupie sobie to co radzisz :)

PS Sory za błedy ortograficzne , poprostu pisałem w pośpiechu ;/

tomala999
25-05-07, 22:38
najbardziej schrzaniles sprawe tym, ze juz sie za kreatyne wzieles, a nie, ze nie masz transportera, ktory wcale nie jest niezbedny...

tice
25-05-07, 22:54
niby nie zbedny ale przyspiesza dzialanie supli

Gures1
25-05-07, 22:58
moze i przyspiesza moze i9 nie.(jest duzo teorii).jestes mlody sam gainer wystarczy(ale jak nie masz diety to jedynie jesze bardziej sie tym gainerem zatluszczysz

Punisher
25-05-07, 23:02
niby nie zbedny ale przyspiesza dzialanie supli
LOL :mrgreen:
Chwyt marketingowy te transportery. Nie wierz we wszystko co napiszą-> dobrze, że napisałeś "niby". Faktycznie niektóre suplementy mogą zwiększać objętość komórek i przez to poprawić wchłanianie kreatyny, jednak to nie cechy dextrozy. Wg mnie nie jest potrzebne faszerowanie się nią. To tylko węglowodany, więc można je zastąpić posiłkiem. Taniej i zdrowiej.
Jedynie to fajne jest carbo(ale nie ze względu na "transport kreatki"), ale ze względu na szybkie wchłanianie do organizmu i przywracanie rezerw energetycznych.