PDA

Zobacz pełną wersję : Aeroby - pytanie



pandorsz
24-05-07, 12:41
Witam! Dotychczas miałem tylko trening siłowy 4 razy w tygodniu, teraz chciałbym dorzucić do tego 3 razy w tygodniu aeroby po ok. 2h, żeby y zgubić trochę brzuch. Wiadomo, zbliża się lato. Jednak jestem teraz na etapie budowania masy mięśniowej, więc nie chciałbym się odchudzać. Czy to ma jakiś sens, jeśli dorzucę aeroby i jednocześnie zachowam dodatni bilans kaloryczny? Czy będą spalał tłuszcz i jednocześnie nabierał masy dzięki treningowi siłowemu? Pozdro!

(...)
24-05-07, 15:18
będziesz nabierał masy, ale wolniej, ale lepsze to niż pełno fatu

iro
24-05-07, 17:13
hmmmm wg mnie ciężko bedzie o efekty. Nie da sie łączyć masy i redukcji. Ja bym proponował miesiąc redukcji (dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + aeroby 3 razy w tygodniu), a za miesiąc zacznij sie masować.

Gures1
24-05-07, 19:20
da sie polaczyc!!!!!!!!jasne i oczywiste.3 razy aero troche malo.ale na poczatek oki pozniej zwieksz ich ilosc i to znaczenie,dieta wiadomo redukcyja(ujemny bilans i te sprawy),trening owszem masowy moze byc,sadze ze rzezbic narazie nie ma czego wiec nie ma yto raczej sensu.rob masowke i bedzie ok.zaopatrz sie w jakies bialko do diety i koniecznie w antykatabolik,polecam glutamine

pandorsz
24-05-07, 20:05
Iro --> masz rację, chyba zrobię tak jak mówisz. Przez czerwiec redukcja, a potem dalej masówka. Dzięki za pomoc!

iro
24-05-07, 21:50
Możesz dokupić 90 tabsów Thermo Speeda Extreme. Kosztuje 49 zł. Znacznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej

pandorsz
24-05-07, 21:52
Kiedyś jak robiłem redukcję używałem właśnie Thermo Speed Extreme. Kilogramy, owszem, szybko ubywały, jednak efekt nie był trwały (jojo) i znowu będę zrzucał kilogramy, tym razem bez cudownych medykamentów. :)

iro
25-05-07, 07:20
Kiedyś jak robiłem redukcję używałem właśnie Thermo Speed Extreme. Kilogramy, owszem, szybko ubywały, jednak efekt nie był trwały (jojo)

Trzeba pamiętać również o diecie

AdRiAn
25-05-07, 15:32
jezeli bedzie biegal po 2 godziny to mieso poleci i to znaczaco... ja proponuje tak :

trening masowy, niskie wegle w diecie, interwaly po treningu (bieg), ew. jakis spalacz,

wklej tutaj swoj trening rozpisze Ci jak masz biegac, mozesz jeszcze dorzucic rowerek do tego.

CreativePL
25-05-07, 15:48
Iro nie zgodze sie z toba dal bymt o na odwrot pierw masowka poznej redukcja :!:

pandorsz
25-05-07, 16:00
Adrian --> czyli jednak można zrzucić tłuszcz robiąc masówkę z dodatnim bilansem kalorycznym? Zamierzam biegać po 2h, ale z heartrate na poziomie 60-70% i glutaminą jako antykatabolikiem. Z tego co czytałem, to 60-70% HR gwarantuje mi spalanie tkanki tłuszczowej, a nie glikogenu mięśniowego. Dobrze myślę?

iro
25-05-07, 17:20
czyli jednak można zrzucić tłuszcz robiąc masówkę z dodatnim bilansem kalorycznym?

raczej to jest niemożliwe. Musisz wybrać na czym ci zależy, czy na masie czy na redukcji. Przy masie musi być dodatni bilans kaloryczny, natomiast przy redukcji ujemny.

AdRiAn
25-05-07, 17:55
zobacz jeszcze raz mojego posta... napisalem niskie wegle w diecie', a co za tym idzie takze bilans kaloryczny...

poza tym bedziesz musial znaczaco zejsc z ciezaru, przy niskich weglach to normalne.

Gures1
25-05-07, 19:17
niskie ww nie tylko na redukcji jak juz ale tez i w innych dietach weglowodanowo-bialkowych wiec nie wiem o co ci chodzilo???hiitow az 2 godziny???mi sie wydaje ze padniesz ale twoja broszka.a co do ciezarow,to wcale nie pojda one tak w dol na redukcji(nie mylic z rzeba).jezeli ci sie nie chce tych hiitow to radze z rowerkiem stacjonarnym zaprzyjaznic.pamietaj tez o stosunku b/ww/t.

pandorsz
25-05-07, 20:08
Panowie, źle mnie zrozumieliście. Dobrze wiem jak zrobić redukcję, jak się odżywiać i jak trenować. Pytałem czy jest możliwa jednoczesna redukcja i trening masowy przy dodatnim bilansie kal. Teraz już wiem, że nie. Pozdro

Gures1
25-05-07, 20:20
nieee

AdRiAn
25-05-07, 21:10
Gures co Ty wypisujesz tutaj... jak to nie pojda ciezary, robiles kiedys redukcje ?

masz wogole diete bo skoro tak piszesz to wydaje mi sie ze nie...

Gures1
25-05-07, 22:16
wlasnie robie redukcje,dieta jest oczywiscie bo be niej nie daloby rady .to oczywiste.a co do sily.na redykcji nie popwinna ona drastycznie spasc.szczerze mowiac mi ona nawet urosla.po drugie nie powinnno sie eleminowac wegli prostych z diety,chodzby po treningu i w porannym posilku

AdRiAn
25-05-07, 22:33
ile robisz juz ta redukcje ?

dobrym wyjsciem na podtrzymanie sily jest trening hst na redukcji...

Gures1
25-05-07, 22:37
tak jasne!!!Zebym zdechl po tygodniu i sie przetrenowal!!redukcja okolo 1 miesiaca narazie i efekty zdziwiajace sa musze powiedziec.

AdRiAn
25-05-07, 22:39
hehe jak widac malo jeszcze wiesz... czym Ty chcesz sie przetrenowac ?

z tego co pamietam to Ty bedziesz musial to dluuuzej pociagnac, zalany jestes.

Gures1
25-05-07, 22:42
no wiadome ze dluzej.narazie dobrze sie czuje,ale juz efekty sa(co nie oznacza ze juz super wygladam),poprostu zauwazylem roznice w swoim wygladzie.to wedlug ciebie robienie wszystkich partii na raz 3 razy w tygodniu jest lajtowym treningiem????

AdRiAn
25-05-07, 22:46
widziales kiedys rozpisany trening HST ?

a co Ty sobie myslales ze na redukcji mozesz dopuscic ? schodzisz z ciezaru troche i jedziesz...

ale zeby zobaczyc dobra separacje miesni bedziesz musial sie napracowac...

ps. nie odpisuje juz, nie chce zasmiecac tematu...

Gures1
25-05-07, 22:49
odpisze i zakoncze juz ten temat.owszem widzxialem na innych forach.a co do ciezarow robie normalna masowke wiec z ciezarow nie schodze.na super separacji chyba raczej miec nigdy nie bede i nawet mi na tym nie zalezy.pozdrwiam i koncze temat.

iro
25-05-07, 22:52
Pytałem czy jest możliwa jednoczesna redukcja i trening masowy przy dodatnim bilansie kal. Teraz już wiem, że nie.

Masz racje, niestety nie jest to możliwe

MILAN
25-05-07, 23:24
Kiedyś jak robiłem redukcję używałem właśnie Thermo Speed Extreme. Kilogramy, owszem, szybko ubywały, jednak efekt nie był trwały (jojo) i znowu będę zrzucał kilogramy, tym razem bez cudownych medykamentów. :)

Miałeś dietke i aeroby??

pandorsz
25-05-07, 23:32
Kiedyś jak robiłem redukcję używałem właśnie Thermo Speed Extreme. Kilogramy, owszem, szybko ubywały, jednak efekt nie był trwały (jojo) i znowu będę zrzucał kilogramy, tym razem bez cudownych medykamentów. :)

Miałeś dietke i aeroby??
Tak. Chyba za szybko schudłem (>1kg tygodniowo) przy użyciu Thermo Speeda, dlatego uważam, że specyfiki tego rodzaju dobre są np. przed zawodami, jednak dla długotrwałych efektów chyba lepszym wyborem będzie albo nie używanie żadnych dodatkowych supli, albo jedynie tych prozdrowotnych (zielona herbatka rlz! ) :)

MILAN
25-05-07, 23:41
wystraszyłeś mnie ;p no a ja mam z 1,5kg na tydz, mam nadzieje, że nie będzie efektu jojo, bo to by mnie dopiło....