PDA

Zobacz pełną wersję : wyglad klatki



baldur
23-05-07, 19:23
Zauwazylem ze kazdy ma nieco inna klatke piersiową. Czy to zalezy od wykonywanych cwiczen ale tez moze zalezec od genetyki?

Punisher
23-05-07, 20:24
To zależy od genetyki. Jeden ma wypukła, drugi ma wklęsłą a trzeci ma kurzą...

baldur
23-05-07, 20:27
Mnie chodzi o to ze kazdemu w trakcie cwiczen na klate inaczej się ona kszaltuje. I teraz czy zalezy do od stosowanych cwiczen czy jestesmy tez obciązeni genetycznie i tylk odo pewnych mozliwosci mozemy ją kszaltowac

Punisher
23-05-07, 20:32
Raczej w większym stopniu od treningu i trybu życia niż od genetyki...

baldur
23-05-07, 20:48
Czyli kazdy modeluje klate tak jak chce? ito on nas zalezy jej kszalt?Np wcale nie musibyc podciecia?

CreativePL
23-05-07, 21:24
genetyka ma takze swoj udzial w tym, ja np. mam tzw lejek (ktorego nie nawidze;/) i ni jak go nie "zakmne" :/

oSiŁeK_sNd
23-05-07, 21:26
a co to znaczy lejek ?? i jak to wyglada?? hehe i sofok co to znaczy kurza klata :mrgreen:

CreativePL
23-05-07, 22:08
lejek tzn ze masz niedomknieta klatke i pomiedzy jednym a drugim miesniem klatki piersiowej (czyli na samym srodku klatki) robi sie tzw lejek

SuBZerO
24-05-07, 12:12
Znam ludzi so m,ajom dziure w klacie :mrgreen:
I takich co mają wypuklom :)

oSiŁeK_sNd
24-05-07, 15:18
i tak nie mam pojecia co ty nazywasz tym lejkiem, musialbym zdjecie zobaczyc bo takich dziwnych ksztaltow klatki to jest bardzo duzo...ja np nie wiem czy mam cos z klatka nie tak, narazie dopiero ja rozbudowuje, mysle ze wyjdzie to pozniej...jak narazie wiem ze zle cwiczylem bo cwiczylem wlasnie szerokim uchwytem i nie rozbudowalem srodka klatki tylko zewnetrzene czesci dlatego teraz proboje to wyrownac bo wlasnie mam jakby taka zapadnietą ku srodkowi...no i drugi problem to to ze na gorne partie, na skosach robilem tez tylko szerokim uchwytem i w ogole nie mam rozbudowanego srodka u gory...wiec mysle Creative ze to kwestia jeszcze paru lat cwiczen a nie twojej genetyki...i dobrania sobie odpowiedniego treningu...ja dopiero po roku zrozumialem jak bardzo malo wiem i ile jeszcze bede sie musial nauczyc zanim zaczne naprawde dobrze wszystkie cwiczenia wykonywac zeby dawalo to istnie zadowalajace efekty

baldur
24-05-07, 15:56
A czy koniecznie musze robic podciecie na klacie czy mogę się bez tego obyc?

oSiŁeK_sNd
24-05-07, 15:58
juz o to pytales chyba z 3 razy...sorry ale ile ty masz lat ze takie pytania zadajesz?? najpierw wycwicz dobrze klatke a potem bedziesz robil podciecia jesli uznasz ze to poprawi wyglad twoich cyckow

CreativePL
24-05-07, 16:12
oSiŁeK_sNd, nie zgodze sie ze pare lat treningu zauwaz tzw lejek u roniego"

http://www.strongman.pl/zdjecia/news_511_05.jpg

arnold ma zamknieta

http://maaxshop.com/images/ikona.JPG

zxcv
24-05-07, 18:40
robilem swego czasu troche cwiczen na klatke piersiowa, i nie wiem czy to wina zlego wykonywania czy moze czegos innego, ale mam troche obwisle miesnie do dolu (boczne) pozatym wydaje mi sie ze jest troche za bardzo wystajaca i strasznie mnie to denerwuje :mad: poleccie mi jakis dobry plan cwiczen(ktory nie wymaga zbyt duzego nakladu czasu i jest mozliwy do wykonania w domu) dzieki ktoremo splaszczy mi sie troche klata i ogolnie nada jej lepszego wygladu.

oSiŁeK_sNd
24-05-07, 19:41
Creative no ja wlasnie napisalem ze mi sie tylko tak wydaje ze to moze byc kwestia stazu treningowego bo nie wiedzialem i dalej nie wiem o co Ci chodzi :razz: sorry moze ja niekumaty jestem ale prosze wez zaznacz to na tym jednym zdjeciu...zakresl kolkiem w Paint-cie, moze jakbys wstawil zdjecia gdzie chociaz podobnie stoja ,bo tu Ron sie inaczej napina i ciezko mi jest wychwycic

[ Dodano: 24-05-2007, 19:45 ]
zxcv a Tobie to juz w ogole nie wiem o co chodzi...sorry ja rozumiem ze ciezko to jest wyjasnic slowami bo nic tego tak nie wyjasni jak po prostu przyklad na zdjeciu wiec jesli sie nie wstydzisz to wstaw...moze wtedy ktos Ci cos poradzi...bo ja z twojego posta zrozumialem jakbys za malo cwiczyl gorne partie i dotyrales sam dol i troche to dziwnie wyglada...moze jakbys pocwiczyl gore to by ci sie podniosly troche,nie wiem...ciezko mi jest cos doradzic, po prostu nie wiem jak to wyglada

[ Dodano: 24-05-2007, 19:47 ]
PS. tez mialem problem z moimi cycami...zalozylem temat...nie moglem wyjasnic o co chodzi to zrobilem taki smieszny rysunek w Paint-cie i dostalem sporo dobrych rad...nie tylko co do sposobu wykonywania cwiczen ale nawet co do edycji mojego treningu ktory okazal sie zly...za bardzo przemeczalem klatke, robilem za duzo cwiczen i za duzo serii i po prostu przestala rosnac w dobrym tepie...postepy przez dosyc dlugi okres czasu byly znikome...a teraz ruszylem do przodu wiec moze zrob podobnie albo wstaw po prostu zdjecie jesli sie nie wstydzisz