PDA

Zobacz pełn± wersję : Jak schudn±ć na twarzy?



Robal
23-05-07, 15:41
Jak w temacie. Czy pogrubienie na twarzy może być przez trening na masę? A może znacie jakie¶ ćwiczenia mimiczne?

dexter
23-05-07, 16:29
żuj gume- Orbit najlepiej i bez cukru wtedy bedziesz miec dodatkowo zdrowe zeby.Nie ma nic lepszego na miesnie gębowe :grin:

marcinn12
23-05-07, 19:40
To żart czy tak jest naprawdę? :???:

marcinn12
23-05-07, 20:07
Ale głupoty gadasz... lepiej tak nie mów bo weĽmie to na serio i zrobisz z niego kalekę. :neutral:

Robal
24-05-07, 13:00
pytam całkiem serio... o gumie już słyszałem... dlatego pytam o inne sposoby...

Wodzek
24-05-07, 14:17
No bo cwiczenie twarzy to troche dziwne, :???: jak jestes chudy to i twarz masz chuda a jak grubasek z ciebie to na buzi tez................... :neutral:

Gures1
24-05-07, 19:09
klego czys omena bral zes tak spuchl????napisz moze czy cos brales????jezeli nie to sie pomysli

Robal
24-05-07, 20:54
nic nie brałem i nie mam zamiaru... nawet żadnych odżywek i suplów... jestem chudy... ale na twarzy lekko grubszy mimo postury...

AdRiAn
25-05-07, 18:01
zaraz poleca ostrzezenia jak sie nie opanujecie... wiec uwazac ! jak ktos ma wiedze na ten temat niech sie wypowiada, jak nie to zamilczcie.

kolego przytyles, to normalne. Zwisa Ci skora z twarzy ? jezeli nie to wszystko jest ok.

VegetaSSJ3
25-05-07, 19:16
he he niezle kolesia zbrechtali ale teraz tak na serio jestem Masazysta i pracuje w przychodni i znam sie miesniach mimicznych twarzy wiec tak moge ci napisac pare prostych cwiczen nie gwarantuje ze pomoze ale napewno pojawia sie zarysy miesni na twarzy jesli bedziesz czesto i systematycznie cwiczyl
-marszeczenie czola
-nabieranie powietrza do jednego z policzka i przepychanie do drugiego
-rozne sposoby gwizdania tylkobez palcow
a najlepiej jakbys troche rozmasowywal sobie miesnie policzkowe czyli stosuje rozcierania od nosa pierwsze pasmo do uszu nastepnie od kat ust dorzuchwy a 3 pasmo od brody tez do zuchwy

VegetaSSJ3
26-05-07, 08:26
Sluze pomoca